دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

بهترین برنامه های اتومبیل اندروید و آی او اس در سال 2017

بهترین برنامه های اتومبیل اندروید و آی ایشان اس در سال 2017

در بیشتر مواقع اخبار نرم افزارها مورد استقابل قرار گرفته است:

بهترین برنامه های اتومبیل اندروید و آی ایشان اس به مصرف کنندگان کمک می‌کنند تجربه متفاوتی از رانندگی داشته باشند. با بهره برداری از اپ اتومبیل، رانندگی ایمن و مطمئنی خواهید داشت.

عده ای مردم، بخش زیادی از روز و حتی کل زندگی‌شان را پشت فرمان سپری می‌کنند. با استناد به اجبار برای این سبک از زندگی، باید آن را به راحت‌ترین شکل ممکن در آورد. 5 اپ اتومبیل که پیشتر معرفی می‌کنیم، به رانندگان کمک می‌کنند هزینه‌های جاری مرتبط به خودروی خود را پیگیری و سازماندهی کرده و بهتر به مسیریابی بپردازند. امکان خرید و فروش سریع وسیله نقلیه خود و به علاوه از طرف دیگر یافتن نزدیکترین پمپ بنزین‌ها، از دیگر مزایای این دسته از نرم افزارها هستند. اگر واقعا یک راننده حرفه‌ای هستید، خوب است هر 5 برنامه را نصب کنید.

Drivvo

دانلود برای Android | iOS

هزینه : رایگان

با بهره برداری از اپ Drivvo می‌توان میزان مصرف بنزین به ازای هر مایل، هزینه‌های جاری مرتبط به تعمیر و خدمات اتومبیل، یادآوری برای خدمات وسیله در موعد مقرر آن و در کل هر نوع هزینه‌‌ای که به خودرو مرتبط می‌شود را مدیریت کرد و اعمالی که باید به روش لحظه‌بندی شده انجام داد را به خاطر سپرد.

اگر جزو کاربرانی هستید که پیوسته به صرفه‌جویی در هزینه‌ها فکر کرده و کارهای خود را با نظم انجام می‌دهید، نصب Drivvo بر روی ابزار اندرویدی و یا آی ایشان اسی شما یکی از ضروریات است. مزیت اصلی این برنامه، معرفی آمارهای دقیق و حاوی نکات کافی و به علاوه از طرف دیگر محاسبه هزینه‌ها و دیگر موارد پیرامون اتومبیل شماست.


RealDash

دانلود برای Android | iOS

هزینه : رایگان

بهترین برنامه های اتومبیل

نمونه دیگری از بهترین برنامه های اتومبیل آی ایشان اس و اندروید RealDash است. این برنامه در حقیقت یک داشبورد مجازی حاوی توانایی سفارشی‌سازی، ابزاری برای ثبت معلومات و یک محاسبه‌کننده دقیق است. می‌توان از این نرم افزار بعد از اتصال آن به ECU وسیله نقلیه با بهره برداری از کابل یو اس بی، بلوتوث و یا وای فای استفاده کرد تا به این وسیله به روش مستقیم اطلاعاتی را از خودرو دریافت کند.

در لحظه برقرار کردن این اتصال، با بهره برداری از جی پی اس ابزار اندرویدی و یا آی ایشان اسی و به علاوه از طرف دیگر دیگر سنسورهای درونی آن، سرعت حرکت خودرو و موقعیت آن بر روی نقشه نمایش داده می‌شوند. نمونه دیگری از مزایای آن، اخطار به استفاده کننده در صورت وجود محدودیت سرعت در یک منطقه ویژه است. مزیت اصلی RealDash در مقایسه با دیگر برنامه های اتومبیل ، مبدل کردن گوشی موبایل یا تبلت به یک داشبورد مجازی است که تجهیز به ابزارهای گوناگونی بوده و گرافیک خیره‌کننده‌ای دارد.


Driva – AI dash cam driving assistant

دانلود برای iOS

هزینه : رایگان

برنامه های اتومبیل

Driva نمونه دیگری از قدرتمندترین و بهترین برنامه های اتومبیل ویژه آی ایشان اس است که در حقیقت باید آن را یک دوربین داشبورد (داش‌کم) قدرت گرفته از هوش مصنوعی دانست. این برنامه غیر از اینکه یک دستیار مفید برای راننده شمرده می‌شود، هر اتفاقی که در مسیر رانندگی رخ می‌دهد را ضبط می‌کند. به خاطر هوش مصنوعی توانمند آن، خودروهای جلویی و به علاوه از طرف دیگر چراغ قرمز تشخیص داده شده و نیاز به حرکت و یا توقف، به راننده اطلاع داده می‌شوند.

با بهره برداری از Driva، در صورت بروز حوادث ممکن، به سادگی و با در دست داشتن مدرک میتوانید بی‌گناهی خود را ثابت کنید، چرا که مکانیزم ضبط برنامه به استفاده کننده اجازه می‌دهد پیوسته تا 30 ثانیه قبل از رخ دادن یک حادثه را در دست داشته باشد. امکان ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری ویدیوهای ضبط شده توانایی دیگر این نرم افزار است. خصوصیت اصلی Driva هوش مصنوعی آن است که عملکردش به مرور لحظه افزایش یافته و بیشتر و بیشتر در کار خود حرفه‌ای می‌شود.


GasBuddy: Find Cheap Gas

دانلود برای Android | iOS

هزینه : رایگان

برنامه های اتومبیل

در بین برنامه های ماشین معرفی شده، GasBuddy اپلیکیشنی است که در یک عرصه تمرکز داشته و همان را به بهترین وجه ممکن انجام می‌دهد. مصرف کنندگان تمامی جهان بیش از 60 میلیون بار آن را دانلود کرده‌اند که نشان از کاربردی بودن برنامه و به علاوه از طرف دیگر پرجمعیت بودن جامعه جهانی آن دارد. در حقیقت GasBuddy را باید بزرگترین محیط مجازی برای اطلاع و به علاوه از طرف دیگر آگاهی رسانی پیرامون مکان‌های سوخت بدانیم.

در بین برنامه های اتومبیل ، GasBuddy بیشترین تعداد استفاده کننده را دارد

با بهره برداری از آن میتوانید کم بهای‌ترین پمپ‌های بنزین و دیگر انواع مکان‌های سوخت‌رسانی را یافته و با گزارش نرخ‌ها در هر جایگاهی که به آن وارد می‌شوید، به دیگر مصرف کنندگان نیز برای یافتن ارزان‌ترین موارد کمک کنید. کاربری مهم دیگر برنامه، پیدا کردن نزدیکترین مکان‌ها است که در لحظه نزدیک شدن به اتمام کامل سوخت، بسیار ضروی است. با فعالیت در این برنامه و دادن گزارش‌های صحیح بیشتر، امتیاز بیشتری نیز به دست خواهید آورد.

این امتیاز‌ها، برای کمپانی در مسابقه هر روزه برنده شدن 100 دلار سوخت رایگان کاربری خواهند داشت. مهمترین خصوصیت ممتاز این برنامه، متمرکز بودن بر روی یک عرصه و عدم معرفی چندین توانایی به روش پراکنده است. از آنجایی که خود راننده‌ها به کامل و آپدیت شدن پایگاه اطلاعات برنامه کمک می‌کنند، با بهره برداری از آن پیوسته به بروزترین و به‌روزترین معلومات دسترسی خواهید داشت.


Cars.com – Find Cars For Sale

دانلود برای Android | iOS

هزینه : رایگان

برنامه های اتومبیل

تازه ترین مورد در لیست بهترین برنامه های اتومبیل نیز حاوی کاربردی ویژه است. تارنما Cars.com بهترین مکان برای خرید هر نوع وسیله نقلیه اعم از اتومبیل و یا کامیون است که باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که از مدت‌ها قبل، نرم افزار اندرویدی و آی ایشان اسی آن نیز معرفی شده‌ است. فیلترهای فراوانی وجود دارند که با بهره برداری از آن‌ها میتوانید به روش دقیق، همان وسیله نقلیه که به دنبالش هستید را پیدا کنید. امکان جستجو به اشتراک نمونه‌های مختلف و به علاوه از طرف دیگر مقایسه اتومبیل‌ها، از دیگر توانایی‌های این برنامه هستند.

به روش بالعکس نیز میتوانید از این برنامه استفاده کنید. یعنی در صورت نیاز به فروش وسیله نقلیه خود، Cars.com یکی از بهترین ابزارهایی است که می‌توان از آن کمک گرفت. داشتن این برنامه برای آن گروه از کاربرانی که در عرصه خرید و فروش خودرو فعالیت می‌کنند بطور کلی واجب است. به علاوه از طرف دیگر اگر فردی قصد خرید اتومبیل تازه و یا فروش وسیله نقلیه حال حاضر خود را داشته باشد، می‌توانن از مزایای این برنامه بهره ببرد.

این خبر پیرامون اپ ها و نرم افزارها مورد بهره برداری قرار گرفته است. در صورت علاقه آن را با دوستان خود از روش ابزارهایی که در پایین میبینید به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر