دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ارتباط مصریان باستان با بیگانگان ؛ 6 دلیل برای اثبات !

رابطه مصریان باستان با بیگانگان ؛ 6 دلیل برای اثبات !

در باره علم و دانش خبری پخش شده مبنی بر این که:

آیا موجودات فضایی در لحظه تمدن‌های قدیمی از زمین ملاقات کرده‌اند؟ در اینجا به بررسی 6 دلیل برای اثبات رابطه مصریان باستان با بیگانگان خواهیم پرداخت.

امروزه مردم زیادی علاقه‌مند به موضوعات مرتبط با بیگانگان و نظریه‌های توطئه هستند. در چند دهه واپسین، بسیاری از صاحبنظران نظر داشته‌اند که تمدن‌های باستانی در تاریخ انسان، مورد بازدید موجودات فضایی قرار داشته‌اند و از لحاظ آنان، رابطه مصریان باستان با بیگانگان مسئله‌ای غیر قابل انکار است! مصریان باستان در عرصه‌های متفاوتی به پیشرفت‌هایی قابل توجه دست یافتند که عده ای از آنان را با تکنولوژی‌های حال حاضر نیز نمی‌توان شرح داد. در اینجا تصمیم گرفته ایم به 6 دلیل مختلف برای تحقیق و مطالعه رابطه مصریان باستان با بیگانگان اشاره کنیم.

هر وقتی که به مصریان باستان فکر می‌کنیم، ناخودآگاه تصویری از اهرام خارق‌العاده مصر در فکر ما شکل می‌گیرد. به راستی مصریان باستان به چه نحو توانسته‌اند چنین سازه‌های هیجان انگیزی را بنا کنند؟ حداقل ابزارهای مورد نیاز برای بنا نهادن چنین اهرامی، اختراع چرخ است که مصریان باستان حتی از چنین ابزاری نیز محروم بوده‌اند! در نوشته‌های تاریخی می‌خوانیم که برده‌های مصری، بلوک‌های عظیم و سنگین اهرام را بر دوش خود حمل کرده و یکی بعد از دیگری آنان را بر روی هم قرار داده‌اند. با اینحال استناد به چنین نوشته‌هایی غیر منطقی و گاه غیر قابل پذیرش به ذهن خطور میکند! هریک از بلوک‌های سنگی که هرم جیزه با آن ساخته شده، تقریبا 50 تن وزن داشته و از منبعی در فاصله 300 کیلومتر دورتر از مکان تولید و ساز حمل شده است.

این‌ها از نمونه عواملی هستند که ما را به رابطه مصریان باستان با بیگانگان مشکوک می‌سازند! هرچه بیشتر و بیشتر بر روی عجایب مصر باستان و بسیاری دیگر از بناهای باستانی دقیق می‌شویم، سوالات پیچیده‌تری برایمان مطرح می‌شوند. این مسئله تا جایی پیش می‌رود که از خود می‌پرسیم: آیا هزاران سال پیش، موجودات فضایی بر روی زمین حضور یافته و به اشتراک مردمان آن وقت زندگی کرده‌اند؟ بسیاری بر این باورند که ملاقات فرازمینی‌ها از مردمان مصر باستان پیشرفت‌های چشم‌گیری را برای آنان بهمراه داشت که پیشتر آنان را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

با این فرض، فرازمینی ها چندین هزار سال قبل به زمین آمده و تکنولوژی‌های خود را در دست مصریان باستان قرار داده‌اند. با اینحال پرسش اینجاست، آیا این تکنولوژی‌ها هم‌اکنون هم در دست ما قرار دارد؟ جواب این پرسش منفی است؛ چرا که هنوز هم امکان تولید بناهایی از قبیل اهرام مصر و یا هرم‌های مایاها به کمک ابزارهای حال حاضر نیز نیست!

6 دلیل برای اثبات رابطه مصریان باستان با بیگانگان !

1- اهرام مصر

تولید بناهای عظیم‌الجثه مصر یکی از اعجاب‌آورترین دستاوردهای مصریان باستان بوده و همین اکنون نیز بسیاری از سوالات مرتبط با آن، بی‌جواب باقی مانده‌اند. مردم زیادی بر این نظر هستند که پذیرش رابطه مصریان باستان با بیگانگان منطقی‌تر از معرفی جواب‌های غیر منطقی است! امروزه مردمان متفاوتی از تمامی جهان به طرز قطع بر یقین باور دارند که تکنولوژی بهره برداری از شده در تولید اهرام مصر، در دست به گونه‌ای پیشرفته از موجودات فضایی بوده است.

ولی باید گفت محققان بسیاری اعتقاد دارند که اهرام مصر در حقیقت یک آرامگاه برای مردگان بوده، با اینحال تا اینجای کار اثراتی از وجود مومیایی مصریان باستان در این اهرام کشف نشده و حتی هیچ نشانی از هدف اصلی تولید چنین بناهایی و مخصوصا هرم بزرگ جیزه نیست.

2- هیروگلیف مصری

رابطه مصریان باستان با بیگانگان

امروزه نوشته‌های مصور و حیرت‌انگیز بسیاری به خط هیروگلیف مصری کشف شده است. عده ای از این کارهای، مشابهت بسیاری به موجودات باورنکردنی و غریب، وسیله‌های پرنده و یا غول‌ها دارند. برای چنین نمادهایی، چندین شرح غیرمنطقی معرفی شده که هیچ‌یک از آنان به نظر بسیاری قابل پذیرش نیستند. ولی باید گفت، عده ای از نمادهای موجود در این هیروگلیف‌ها شواهد مناسبی از رابطه مصریان باستان با بیگانگان هستند.

3- نظریه توطئه

رابطه مصریان باستان با بیگانگان

رابطه مصریان باستان با نظریه‌های توطئه نیز در نوع خود بینهایت سرگرم کننده و تعجب‌آور است! گزارش‌ها حاکی از آن هستند که باستان‌شناسی انگلیسی با اسم سر ویلیام پتری (Sir William Petrie)، سری‌ای از مومیایی‌های موجودات فضایی را در خانه خود نگهداری می‌کرده است. عده ای نیز می‌گویند که چندین عدد از قطعات بشقاب‌ پرنده های موجودات فضایی و مومیایی‌های بیگانگان مصر باستان، در موزه‌ راکفلر اورشلیم نگهداری می‌شود.

4- الکتریسیته

رابطه مصریان باستان با بیگانگان

پذیرش نحوه تولید و ساز اهرام مصر با مطالب مطرح شده حال حاضر، تا حد بسیاری دور از فکر هستند. با اینحال این مسئله، تنها نکته باورنکردنی در باب این هرم‌ها نیست! عده ای از نظریه‌پردازان بر این باورند که شواهدی از تکنولوژی‌های فوق پیشرفته نیز در مصر باستان کشف شده است. با استناد به این تئوری، فرعون‌هایی که بر تمدن‌ مصر باستان حکومت می‌کردند، به انرژی الکتریکی دسترسی داشته‌اند! علاقه مندان این تئوری برای تشریح گفته‌های خود به چراغ دندرا (Dendera Bulb) در معبد الهه هاتور (Hathor Temple) و به علاوه از طرف دیگر باتری‌های باستانی در بغداد استناد می‌کنند.

5- پاپیروس تالی

رابطه مصریان باستان با بیگانگان

هنوز متقاعد نشده‌اید؟ یقینا پاپیروس تالی (Tulli Papyrus) توجه شما را به خود جلب خواهد نمود! پاپیروس تالی یک سند ابهام آمیز است که وجود بشقاب پرنده های مرتبط به موجودات فضایی را در لحظه فرعون توتمس سوم (Thutmose III) توصیف می‌کند. به توجه به اینکه حقیقی بودن این سند از جانب بسیاری رد شده است، هنوز هم تعداد بی‌شماری از مردم در تمامی جهان از این پاپیروس با اسم یک سند مهم یاد می‌کنند.

6- فهرست پادشاهان تورین

رابطه مصریان باستان با بیگانگان

اگر هنوز هم دلایل بالا شما را متقاعد نکرده‌اند، فهرست پادشاهان تورین تازه ترین گزینه‌ای است که مسئله رابطه مصریان باستان با بیگانگان را به حقیقت نزدیک می‌کند. با استناد به این سند باستانی، خدایان بر روی زمین حضور یافته و بر مردم حکومت می‌کرده‌اند. نکته قابل توجه این است که 2 خط پایانی این سند، خلاصه‌ای از کل این متن باستانی را توصیف کرده و ما را به خاطر لیست پادشاهان سومر می‌اندازد.

امیدواریم اخبار علم و دانش ما مورد استقبال شما قرار گرفته است. با پخش این مقاله دوستان خود را از این خبر جالب با خبر کنید.

منبع