زمان عرضه و قیمت تبلت گلکسی تب اس 3 پیش از معرفی رسمی لو رفت

لحظه معرفی و هزینه تبلت گلکسی تب اس ۳ قبل از معرفی رسمی لو رفت

اگر به رایانه علاقه مند هستید این خبر امکان دارد برای شما جالب باشد:

همان‌طور که در جریان هستید، مراسم سامسونگ در MWC 2017 تا دقایقی دیگر شروع می‌شود و به‌ظر تبلت گلکسی تب اس ۳ (Samsung Galaxy Tab S3)، کالایی اصلی کره‌ای‌ها برای نشان دادن در بارسلون خواهد بود. این تبلت تازه با خدمات رسانی از قلم هوشمند اس پن (S Pen)، یقینا به اندروید نوقا تجهیز می‌شود تا جایگزینی خوب و با این وجود توانمند برای مردم زیادی از تولیدات حرفه‌ای موجود باشد. با اینحال اکنون درست قبل از شروع کنفرانس خبری، لحظه معرفی و هزینه تبلت گلکسی تب اس ۳ به وسیله خرده‌فروشی انگلستانی با اسم “John Lewis” درز کرده است.

با اینکه تا اینجای کار معلومات بسیاری از لحظه معرفی و هزینه تبلت گلکسی تب اس ۳ پخش شده، با اینحال با اعتبار بالای این خرده‌فروش بزرگ انگلستانی و قرار دادن تبلت تازه سامسونگ در لیست تولیدات، به‌نظر هزینه اعلام‌شده درست خواهد بود.

هزینه تبلت گلکسی تب اس ۳ حدود ۷۵۰ دلار خواهد بود

با استناد به تصویر پیش رو، ورژن وای فای از گلکسی تب اس ۳ چیزی تقریبا ۷۵۰ دلار (۷۰۰ یورو) هزینه خواهد داشت و از تاریخ ۷ آوریل (۱۸ فروردین) آماده فروش خواهد شد.

حدسیات می شود این کالا تازه به نمایشگری ۹.۷ اینچی با رزولوشن ۱۵۳۶×۲۰۴۸ و پردازشگر اسنپدراگون ۸۲۰ تجهیز و از قلم هوشمند S Pen خدمات رسانی خواهد کرد. هرچند، مثل تولیدات سری گلکسی نوت خبری از شکاف ویژه قلم در بدنه اصلی نیست.

تا دقایقی دیگر کنفرانس سامسونگ در نشست جهانی موبایل ۲۰۱۷ شروع می‌شود که میتوانید آن را از روش این لینک بنگرید:

اگر این خبر پیرامون رایانه مورد قبول شما بنا شده است آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر