موبایل میان رده شارپ با چیپست اسنپدراگون 660 در پایگاه Geekbench رؤیت شد

موبایل میان رده شارپ با پردازشگر اسنپدراگون ۶۶۰ در پایگاه Geekbench دیده شد

از اخبار تکنولوژی شایعاتی درز کرده که:

کمپانی شارپ بیشتر به خاطر اشتغال تولید صفحه نمایش مشهور است و سهم چندان فراوانی از مارکت تلفن های هوشمند دنیا را در دست ندارد. ولی باید گفت کمپانی مطرح شده بازهم در صنعت موبایل فعالیت داشته و چندی قبلً نیز اطلاعاتی از یک نمونه تازه ساخته شارپ در پایگاه بنچمارک Geekbench دیده شده است.

توان پردازشی پردازشگر FS8016 تا حدودی محدود شده است

ابزار مورد اشاره که با شماره نمونه «FS8016» شناخته می شود، از پردازشگر اسنپدراگون ۶۶۰ با هشت هسته «Kryo 260» و نهایت سرعت ۲.۲ گیگاهرتز سود می برد که در تست موجود، روی فرکانس ۱.۸۴ گیگاهرتز کلاک شده و احتمالا، پردازشگر گرافیکی آدرنو ۵۱۲ استفاده شده در پردازشگر آن نیز با توان محدودتری درمقایسه با حالت عادی فعالیت می کند.

نتیجه آزمایشهای بنچمارک به حضور رم ۴ GB در موبایل شارپ اشاره دارند که با استناد به پردازشگر ابزار، از نوع «LPDDR4» خواهد بود. در ضمن FS8016 از اندروید ۷.۱.۱ در لحظه تست سود برده که واضح نیست ورژن خام گوگل مورد تست قرار گرفته یا شارپ نمونه ویژه شده خود را در آن استفاده است.

میان رده مطرح شده موفق شده در تست تک هسته ای امتیاز ۱۶۵۶، و در تست چند هسته ای امتیاز ۵۲۴۴ را بدست آورد که به اشتراک رقیبان هم سطح، نمره خوبی شمرده می شود.

بنچمارک موجود معلومات ویژه دیگری در اختیارمان قرار نمی دهد با اینحال با استناد به زیرساخت های کمپانی تولید کننده، احتمال بهره برداری از یک صفحه نمایش با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ برای میان رده شارپ خارج از فکر نیست.

امیدواریم این مقاله پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع