دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

افزایش فالوور اینستاگرام با چند ترفند ساده

گسترش فالوور اینستاگرام با چند ترفند ساده

در بیشتر مواقع اخبار نرم افزارها مورد استقابل قرار گرفته است:

گسترش فالوور اینستاگرام تکنیک‌ های ویژه به خود را دارد. در این نوشته شیوه هایی را برای گسترش دنبال کنندگان در اینستاگرام به روش رایگان، عنوان می‌کنیم.

هر استفاده کننده به بهانه هایی مختلف دوست دارد فالوورهای بیشتری در شبکه‌های اجتماعی داشته باشد. با این وجود تنها بالا بردن عدد مرتبط به این مشخصه کافی نیست و دنبال کنندگان باید حقیقی باشند. با اسم نمونه امکان دارد پست‌های فردی که صفحه‌اش حدود 10 هزار فالوور دارد، تنها به وسیله سی الی چهل استفاده کننده لایک شده و هیچ کامنتی نیز دریافت نکند که در معرض نمایش گذاشته است دنبال کنندگان ایشان حقیقی نیستند! برای گسترش فالوور اینستاگرام به روش حقیقی ترفندهای پایین را پیگیری کنید.

یک اجتماع مجازی تشکیل دهید

یکی از بهترین راه‌های لذت بردن از شبکه‌های اجتماعی و داشتن بیشترین سود‌بری از آن‌ها، عضویت در انجمن‌ها است. از جهت دیگر دیگر اگر می‌خواهید صفحه‌تان پرطرفدار شود، باید انجمن خود را راه‌اندازی کنید. با اینکه این گزینه نیاز به صرف لحظه و فعالیت مستمر دارد، با اینحال مصرف کنندگان اینستاگرام را مبدل به فالوورهای اکتیو صفحه شما می‌کند.

مهمترین نکته در ایجاد یک اجتماع مجازی، ایجاد یک بهانه برای مصرف کنندگان به منظور سر زدن مداوم به صفحه است. مصرف کنندگان باید در صفحه شما فعالیت کرده و حتی در تولید محتوا کمک کنند. بدین جهت می‌توان از آن‌ها درخواست کرد محتواهای خوب را برای شما علاقه مندان ارسال کنند. دریافت مداوم دایرکت و کامنت از مصرف کنندگان و سر زدن دوره‌ای آن‌ها به صفحه شما، تاثیر شگرفی بر روی گسترش فالوور اینستاگرام خواهد گذاشت.

قدم بعدی، ممتاز کردن اجتماع مجازی خود با ترفندهای ویژه است. با اسم نمونه، چند هشتگ ویژه برای خود مقرر کرده و آن‌‌ها را در تمامی پست‌ها قرار دهید. بعد از گذشت لحظه، مصرف کنندگان هشتگ‌ها را به خاطر خواهند سپرد. از آن‌ها بخواهید از این هشتگ‌ها را در پست‌های خود نیز بهره ببرند.

یک اجتماع زمانی اکتیو شمرده می‌شود که مصرف کنندگان در آن با یکدیگر و علي الخصوص با مدیر اصلی رابطه پویا داشته باشند. بدین جهت ضروری است با ترفندهای مختلف، تعداد کامنت‌های دریافتی را گسترش داده و علي الخصوص تا جایی که امکان دارد به آن‌ها جواب دهید. کاربری که از پیج محبوبش جواب دریافت کند، هرگز آن را ترک نخواهد کرد.

از بررسی ها اینستاگرامی سود بگیرید

گسترش بی‌مانند شهرت این شبکه اجتماعی باعث شده بررسی ها گوناگونی روی آن صورت بگیرند. تا اینجای کار مقالات فراوانی پیرامون لحظه‌بندی، چگونگی و نوع محتواهای ساخته شده برای داشتن حداکثر بازدهی پخش شده‌اند. با اسم نمونه عده ای بررسی ها به این نتیجه رسیده‌اند که بهره برداری از فیلتر Mayfair قبل از ارسال تصویر، باعث گسترش 6 درصدی تعداد لایک‌ها و کامنت‌های دریافت شده در مقایسه با دیگر پست‌ها می‌شود.

به علاوه از طرف دیگر با استناد به تحقیق Curalate با اسم یک پلتفرم تجارت الکترونیک، تصویر‌هایی که رنگ غالب آن‌ها آبی باشد، 24 درصد لایک و کامنت بیشتری دریافت می‌کنند. با اسم دیگر دستاوردهای این مطالعه می‌توان به جذابتر بودن تصویر‌های حاوی روشنایی خوب، عکس ها با محیط بسیار منفی، تصویر‌های حاوی یک رنگ غالب و واضح و به علاوه از طرف دیگر موارد حاوی اشباع‌شدگی کمتر و حاوی سطح بالاتری از بافت اشاره نمود. موارد پایین نمونه‌هایی از تصویر‌های حاوی یک یا چند رنگ غالب هستند.

گسترش فالوور اینستاگرام

برای گسترش فالوور اینستاگرام باید توجه مخصوصی به لحظه ارسال پست داشته باشید. با استناد به یکی از بروزترین بررسی ها، لحظه ناهار (بین ساعت یازده صبح تا یک ظهر) و ساعات انتهایی بعد از ظهر تا انتهای شب (بین ساعت 7 ظهر تا 11 شب) بهترین لحظه برای ارسال پست هستند. بسته به عرصه فعالیت صفحه اینستاگرامی، روزهای متفاوتی برای تولید محتوا خوب هستند. ولی باید گفت، در حالت کلی بهترین کار ارسال پست در روزهای آخر هفته و لحظه تعطیلات است.

Hubspot یک پیشرفت‌دهنده و بازاریاب تولیدات نرم افزاری برای جذب بازار و فروش داخلی است. یکی از دانش پژوهان این تولیدکننده بعد از بررسی 1.5 میلیون تصویر اینستاگرامی اطلاع داد تصویر‌های حاوی صورت، در مقایسه با دیگر عکس ها 35 درصد لایک بیشتری دریافت می‌کنند.

به نظر این فرد، مصرف کنندگان برای گسترش فالوور اینستاگرام باید بهره برداری از فیلترهای پیش‌فرض آن را کنار بگذارند و با بهره برداری از دیگر نرم افزارهای ادیت تصویر، تصویر‌ها را برای رسیدن به نتیجه دلخواه تغییر دهند. یک صفحه مملو از تصویر‌های ادیت شده تاثیر فراوانی در گسترش فالوور دارد.

گسترش فالوور اینستاگرام

این محقق بهره برداری از رنگ‌های زرد، نارنجی و صورتی را قدغن کرد. بجای آن خوب است به رنگ‌های خاکستری، آبی و سبز روی بیاورید. بهره برداری از واژه «لایک» در متن پست (کپشن) تا 89 درصد باعث گسترش دریافت لایک می‌شود.

در چنین شرایطی ست که که با نوشتن «کامنت»، چیزی حدود 2 هزار و دویست درصد کامنت‌های بیشتری در مقایسه با لحظه عدم ذکر کردن آن دریافت می‌کنید که بسیار چشمگیر است! هرچه تعداد لایک‌ها و کامنت‌های دریافت شده گسترش یابد، در هشتگ‌های مورد بهره برداری بالاتر قرار می‌گیرید. این امر باز هم باعث گسترش تعداد لایک و کامنت خواهد شد.

محاسبه و ارقام صفحه خود را ارزیابی کنید

خوب است تکنیک‌های گفته شده در بالا و به علاوه از طرف دیگر دیگر مهارت ها را به روش جداگانه از یکدیگر و در بازه‌های زمانی دارای اختلاف پیاده کرده و سپس به روش مرتب، موقعیت حساب کاربری را ﺗﺠﺰﻳﻪ و ﺗﺤﻠﻴﻞ کنید. از این حیث متوجه می‌شوید کدام ترفندها برای شما کارساز هستند. ابزارهای بررسی فراوانی وجود دارند که بررسی با حساب کاربری، پیشرفت و یا عدم پیشرفت آن را نمایش داده و با ردیابی تک تک پست‌ها، موارد موثر را واضح می کنند.

با مشاهده کپشن، لحظه انتشار، هشتگ‌ها و ادیت‌های اجرا شده بر روی موارد موفق، روشهای ویژه گسترش فالوور اینستاگرام برای خود را پیدا کنید. با اسم یکی از این ابزارهای وب می‌توان به Iconosquare اشاره نمود.

گسترش فالوور اینستاگرام

با این وجود با مبدل حساب کاربری عادی خود به یک حساب تجاری میتوانید از ابزار خود اینستاگرام به روش رایگان استفاده کنید. برای ارتقای موقعیت اکانت به بخش تنظیمات رفته و گزینه Switch to Business Profile را برگزینید. برنامه، باقی مراحل را به شما نشان خواهد داد. با اسم نمونه باید حساب کاربری را عمومی کرده و آن را به اکانت فیس بوک خود (در صورت وجود) وصل کنید. بعد از اتمام کار خواهید موفق شد تعداد بازدیدهای تنظیمات شخصی، نحوه پیشرفت و یا پسرفت حساب و علي الخصوص موقعیت هر پست را ببینید.

برای جلوگیری از پرداخت هزینه‌های فراوانی میتوانید از ابزارهای رایگانی از قبیل Socialbakers استفاده کنید. این تارنما می‌تواند موفق‌ترین پست‌ها و تصویر‌هایتان را نمایش دهد. وقتی متوجه تاثیرپذیری بیشتر یک تکنیک با مشاهده رفتار پست‌ها شدید، برای گسترش فالوور اینستاگرام بیشتر از آن استفاده کنید.

مردم دیگر را در پست‌ها تگ کنید

تگ کردن دیگر مصرف کنندگان عملی است که امکان دارد به گسترش و یا حتی کاهش تعداد دنبال کنندگان بینجامد. در حالت عادی، اگر دیگر مصرف کنندگان اینستاگرامی در عکس شما باشند، آن‌ها را تگ می‌کنید، با اینحال برای گسترش فالوور میتوانید این رفتار را در هر لحظه دیگر و حین ارسال یک پست مرتبط با آن‌ها نیز انجام دهید.

گسترش فالوور اینستاگرام

با اینحال هرگز نباید دیگر مصرف کنندگان را در پست‌هایی که به آن‌ها ارتباطی ندارد تگ کنید. به علاوه از طرف دیگر تگ کردن مصرف کنندگان به روش مداوم حتی در پست‌های مرتبط، باز هم نتیجه تصویر خواهد داد.

برای پست‌ها تگ جغرافیایی (لوکیشن) قرار دهید

واضح کردن همیشگی موقعیت جغرافیایی در پست‌ها، تاثیر شگرفی در گسترش فعالیت اجتماع مجازی‌تان دارد، علي الخصوص اگر آن‌ها مرتبط با نقاط متفاوتی از دنیا باشند. مزیت دیگر آن، گرفتن بازدید از دیگر مصرف کنندگان است، چرا که از قبیل هشتگ‌های عادی، برچسب‌های جغرافیایی نیز دسته‌بندی می‌شوند.

گسترش فالوور اینستاگرام

در یک Instagram Takeover کمپانی کنید

این ترفند حدودا از سال 2012 و وقتی که برندهای پرطرفدار به مصرف کنندگان عادی برای مدت زمانی کوتاه اجازه انتشار پست بر روی صفحه‌شان را دادند روی بورس آمد. در این روند به روش موقت کنترل یک حساب کاربری را به دست گرفته و برای فالوورهای آن اقدام به انتشار محتوا می‌کنید. این هم کاری تاثیر ممتازی در گسترش فالوور اینستاگرام دارد. هم حساب‌های کاربری کمپانی‌کننده و هم صفحه اصلی که قدرت انتشار پست را در دست دیگران قرار می‌دهد، سود فراوانی از این هم کاری خواهند برد.

گسترش فالوور اینستاگرام

کفایت می کند قدرت خود در تولید محتوا را به صاحبان صفحه‌های حاوی فالوور بسیار بالا و خیلی پرطرفدار نشان دهید. با قرار دادن اسم کاربری حساب‌تان در پایین مطالبی که در صفحه‌های دیگران پخش می‌کنید، دنبال کنندگان تازه ای دریافت خواهید کرد.

شرح حال (بیوگرافی) خود را کامل کنید

گسترش فالوور اینستاگرام حین خالی بودن بخش بیوگرافی (Bio) حدودا غیر امکان دارد! برای نوشتن یک شرح حال خوب وقت کافی صرف کرده و از دیگران کمک بگیرید، چرا که بر روی تعداد دنبال کنندگان و لایک و کامنت تک تک پست‌ها تاثیر خواهد گذاشت.

گسترش فالوور اینستاگرام

وقتی کاربری برای اولین مرتبه به صفحه شما مراجعه می‌کند، بعد از خواندن نوشته‌های بخش Bio پیرامون فالو کردن و یا نکردن تصمیم می‌گیرد. سعی کنید حتما یک لینک ارتباطی به منظور ساده‌سازی رابطه دنبال کنندگان با خود در این بخش قرار دهید، چرا که دایرکت همین شبکه اجتماعی راهی خوب برای تعامل نیست.

سقف تعداد کاراکترهای بخش بیوگرافی 150 مورد است، بعد از فراوانی‌گویی خودداری کرده و از محیط کم بهترین استفاده را ببرید. یکی از ترفندهای تازه گسترش فالوور اینستاگرام قرار دادن نهایتا دو هشتگ مرتبط به اجتماع مجازی خود در قسمت Bio است.

از آنجایی که حساب‌های کاربری عادی تنها در قسمت Website بیوگرافی قادر به قرار دادن لینک قابل کلیک هستند، باید یک آدرس اینترنتی موثر و مهم در این بخش نوشت. اگر نیاز دارید در هر پست خود یک لینک قابل کلیک قرار دهید، می بایست از ترفندهای مخصوصی استفاده کنید.

گسترش فالوور اینستاگرام

برای گسترش فالوور اینستاگرام فعالیت‌تان را گسترش دهید

برای گسترش فالوور اینستاگرام باید در کل شبکه جهانی وب به معرفی صفحه خود هزینه کنید. با اسم نمونه، در تمامی تنظیمات شخصی‌های خود در دیگر شبکه‌های اجتماعی و به علاوه از طرف دیگر در پیغام‌رسان‌های موبایل، آدرس صفحه یا اسم کاربری اینستاگرام خود را قرار دهید و مصرف کنندگان را در جستجوی کردن آن ترغیب کنید.

به علاوه از طرف دیگر میتوانید حساب‌های کاربری خود را به یکدیگر وصل کنید. بعد از رفتن به تنظیمات برنامه، به قسمت Linked Accounts رفته و اکانت اینستاگرام‌تان را به فیس بوک، توییتر، تامبلر و دیگر موارد وصل کنید. با این کار در صورت اشتراک‌گذاری یک پست، آن را به روش اتوماتیک در صفحه خود در دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز مشاهده خواهید کرد. اگر جزو کاربرانی هستید که با مخاطب‌های فراوانی از روش ایمیل رابطه دارید، میتوانید در قسمت امضای ایمیل، اسم کاربری اینستاگرام‌تان را قرار دهید.

شما میتوانید در قسمت نظرها این نوشته، صفحه اینستاگرامی خود را معرفی کرده و بهترین صفحه‌های معرفی شده را نیز پیگیری کنید. تبادل، نمونه دیگری از بهترین راه‌های گسترش فالوور اینستاگرام است

تارنما دیجی لند با استناد به شهرت این شبکه اجتماعی، فعالیت مناسبی در آن به منظور آگاهی رسانی به مصرف کنندگان دارد. پس دنبال کردن صفحه ویژه دیجی لند در اینستاگرام را بیاد داشته باشید. مصرف کنندگان آیفون و آیپد از این لینک بهره ببرند.

این خبر پیرامون اپ ها و نرم افزارها مورد بهره برداری قرار گرفته است. در صورت علاقه آن را با دوستان خود از روش ابزارهایی که در پایین میبینید به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر