دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

آپدیت رفع سخت ریستارت وان پلاس 5 پخش شد

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

سخت ریستارت وان پلاس 5 به وسیله مصرف کنندگان متعددی اخباری به انتشار در آمده است. اکنون این گوشی‌ساز چینی، بروزترین آپدیت وان پلاس 5 را برای رفع آن پخش کرده است.

بروزترین نمونه برتر کمپانی وان پلاس به خاطر داشتن پردازشگر اسنپدراگون 835، 8 GB حافظه رم و به علاوه از طرف دیگر دوربین دوتایی توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود معطوف نمود، با اینحال در کمال تاسف از همان روزهای ابتدایی معرفی، عده ای از ایرادات آن سخت‌ساز شدند. ابتدا تصور می‌شد پنل صفحه نمایش وان پلاس 5 به روش وارونه در بدنه ابزار کار قرار داده شده است، چرا که مصرف کنندگان حین مرور صفحات وب با کمی تاخیر در بارگذاری محتوا مواجه می‌شدند. با گذشت مدتی از این مطرح شدن این سخت، اکنون ایراد نسبتا مهمتری خودنمایی کرده است.

باگ ریستارت وان پلاس 5 که به مرور لحظه مصرف کنندگان بیشتری آن را گزارش می‌دهند، باعث می‌شود حین رابطه با شماره تلفن ضروری پلیس، ابزار به روش ناگهانی خاموش و روشن شود. این سخت اولین بار در لحظه تلاش برای رابطه با شماره پلیس 911 ایالات متحده آمریکا دیده شد، با اینحال در کمال تاسف حین شماره‌گیری 112 با اسم پل ارتباطی با پلیس اروپا، سخت ریستارت وان پلاس 5 از نو رخ داد.

سخت ریستارت وان پلاس 5 حین رابطه با پلیس رخ می‌دهد

این گوشی‌ساز چینی اطلاع داد خیلی زود، آپدیت رفع این سخت را پخش خواهد نمود. اگر شما نیز جزو مصرف کنندگان این گوشی موبایل هستید، باید در چند روز آتی یک نوتیفیکیشن آپدیت به OxygenOS 4.5.6 را دریافت کنید. این آپدیت به روش OTA معرفی شده و تنها حدود 32 مگابایت حجم دارد، پس برای دریافت آن الزامی به انتظار تا لحظه اتصال به یک وای فای پر سرعت ندارید. به تمامی مصرف کنندگان وان پلاس 5 پیش نهاد می‌شود حتما این آپدیت را دریافت کنند، چرا که بعید نیست حین یک موقعیت اورژانسی و در لحظه تلاش برای خبر کردن نیروهای امدادی، ابزار ناگهان خاموش شود!

امیدواریم این نوشته پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر