دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

آیا گلکسی نوت 8 سامسونگ گزینه‌ی مناسبی برای تعویض گوشی فعلی شما است؟ - 0

آیا گلکسی نوت 8 سامسونگ یک جایگزین خوب برای تعویض گوشی حال حاضر شما است؟

صل خواهند شد. بدیهی است که کار با این داک هنوز محدود است، با اینحال برای انجام وظایف ساده‌ای مانند کار با فایل‌های نوشتاری، صفحات گسترده اسناد، عده ای ادیت‌های تصویری، مبدل ویدیو و مواردی از این است بسیار خوب است. مطمئن باشید در آتی‌ای نزدیک این توانایی دستخوش پیشرفت‌هایی خواهد شد.

دستیار صوتی بیکسبی نیز در این گوشی حاوی یک کلید فیزیکی است. اکنون بیکسبی در مقایسه با قبل با پیشرفت‌های فراوانی اجین شده است. در چنین موقعیتی آن هنوز هم با عملکرد دستیار گوگل فاصله دارد، با اینحال آتی ی روشنی در انتظار آن است.

 

قضاوت نهایی: آیا باید مهاجرت کنید؟

ممکن است ما خیلی در این مقاله با شور و شوق فراوانی در باب گلکسی نوت 8 سامسونگ حرف نزده باشیم، با اینحال این دلیل نمی‌شود که سری تازه نوت حرف فراوانی برای زدن ندارد. حتی بطور کلی برعکس است و شما با گوشی توانمند، دلچسب و بطور کلی محشر برای سال 2017 روبرو خواهد بود. با اینحال مسئله‌ای که در اینجا می باشد، ناکافی بودن دلایل متعدد برای پیشرفت گوشی قدیمی‌تر سامسونگی خود به این کالا است. در حقیقت نباید انتظار داشته باشید پیشرفتی که در نوت 5 درمقایسه با نسل پیشین خود یعنی نوت 4 حاصل شد، در همین کالا نیز درمقایسه با نسل پیشین خود قابل دیده است. و از آنجایی که این گوشی با هزینه ای نزدیک به 1000 دلار به فروش خواهد رسید، مطمئنا اولین توصیه ما به شما رفتن به بیرون و تهیه این گوشی نیست!

با اینحال اگر مشکلی بابت خرج کردن پول ندارید و ذهنیتی بطور کلی دارای اختلاف برای پیشرفت گوشی خود دارید، بی‌تردید این کالا می‌تواند با دیزاین تازه، صفحه نمایش Infinity، دوربین دوتایی، سخت افزار توانمند، ورژن آپدیت سیستم عامل اندروید، داک Samsung DeX و بهبودهای ریز و درشت نرم افزاری لذت فراوانی را برای شما بهمراه داشته باشد.

امیدواریم این نوشته پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر