دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

احتمال تجهیز عینک هوشمند کمپانی اپل به دوربین های سه بعدی

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

با استناد به یک گزارش تازه، این احتمال می باشد که عینک هوشمند کمپانی اپل همراه با دوربین های سه بعدی و بدون صفحه نمایش ویژه تولید شود.

قبل از این بررسی‌گر سابق وال استریت، جین مانستر (Gene Munster)، اعلام کرده بود فروش موبایل های آیفون همراه با معرفی عینک هوشمند کمپانی اپل به اوج می‌رسد. با این وجود قبول این مسئله که عینکی با صفحه نمایش اضافه (Augmented Display) بتواند از یکی از بهترین برندهای تلفن هوشمند در دنیا پرطرفدار‌تر باشد، کمی سخت خواهد بود.

با استناد به گزارش تازه “Financial Times”، اپل در حال تست شیوه‌های مختلف برای دیزاین این عینک هوشمند بوده و امکان دارد کالا تازه خود را همراه با دوربین‌های سه بعدی و بدون صفحه نمایش ویژه تولید کند. با اینکه برنامه مرتبط به این گجت نهایی نشده است، با اینحال هنوز مهندسان در جستجوی پیدا کردن خصوصیت‌هایی که به تجربه کاربری خوب و بهینه منتهی می‌شوند، هستند. در چنین موقعیتی به گفته یکی از منابع داخلی فاکسکان، تولیدکنندگان به منظور جلوگیری از مصرف فراوانی باتری از دوربین استفاده نخواهند کرد. دستیار صوتی سیری نیز به دلیل میکروفون قرار گرفته روی فریم عینک در خدمت مصرف کنندگان خواهد بود.

اپل به سختی در حال پیشرفت این برنامه بوده و جدیت مدیران از استخدام مهندسانی که پیش‌تر بر روی هولونز یا اکولوس ریفت تلاش نموده‌اند نیز به خوبی مشهود است. به هر صورت عینک های هوشمند هنوز در ابتدای راه بوده و ممکن است ورود کمپانی‌های بزرگی از قبیل اپل، بتواند به پیشرفت و سیر تکاملی آنها کمک کند.

اپل عینک هوشمند اپل

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. درصورت تمایل این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر