دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

احتمال رونمایی از ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپورت در ایفا 2017 +‌ عکس - 0

احتمال معرفی ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپورت در ایفا 2017 +‌ تصویر

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

به ذهن خطور می کند سامسونگ تصمیم گرفته است هفته آتی در کنفرانس IFA 2017 از ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپورت (Samsung Gear Sport) که عملا پکیجی از یک ساعت هوشمند و ردیاب سلامت است معرفی کند. اطلاعاتی از این گجت پوشیدنی به بیرون درز یافته است.

پیرو معرفی هفته قبلی سامسونگ از گوشی گلکسی نوت 8 خود، این تولیدکننده تایید کرده است که از یک ساعت هوشمند تازه خانواده گیر اس در کنفرانس ایفا 2017 معرفی خواهد نمود. ما پیشتر زمزمه‌هایی را در باب یک ساعت ترکیبی از ساعت Gear S3 و مچ‌بند Gear Fit 2 با اسم گیر اسپورت شنیده بودیم؛ حال سایت رسمی فروشگاه گیر سامسونگ رسما معرفی این گجت پوشیدنی را تایید کرده است.

سامسونگ گیر اس 2

وقتی که شما تصمیم گرفته اید یک اپ تازه را در اپ استور سامسونگ گیر به ثبت برسانید از شما پرسیده می‌شود که برنامه شما از چه رزولوشنی از گجت‌های پوشیدنی گیر خدمات رسانی می‌کند. با شرایطی که در عکس پایین می بینید، در اینجا یک گزینه 216×432‌ پیکسلی برای گیر فیت 2 و یقینا گیر فیت 2 پرو، یک گزینه 360×480 پیکسلی برای گیر اس، یک گزینه 320×320 پیکسلی برای سه کالا گیر 1، گیر 2 و گیر 2 نئو و به علاوه از طرف دیگر یک گزینه 360×360 پیکسلی برای دو ساعت هوشمند گیر اس 2 و گیر اس 3 می باشد.

ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپورت

بعد از انتخاب وضوح 360×360 پیکسلی و رفتن به صفحه بعد، شما با یک پرسش تازه روبرو می‌شوید که از شما می‌پرسد اپ شما با کدام دیوایس مطابقت دارد؛ به طرز مثال کدام گوشی و کدام گجت پوشیدنی با آن خوب کار می‌کند. به خاطر یکی از پیشرفت دهندگان برنامه نویس، اکنون ما می‌دانیم که اسم ساعت هوشمند سامسونگ گیر اسپورت نیز به دو گزینه گیر اس 2 و گیر اس 3 همراه با این وضوح اضافه شده است.

در چنین موقعیتی این هیچ چیزی را در باب گجت پوشیدنی تازه سامسونگ افشا نمی‌کند، با اینحال حداقل اکنون ما می‌دانیم که وضوح صفحه نمایش آن از قبیل گیر اس 2 و اس 3 تقریبا 360 پیکسل خواهد بود.

غیر از این، وب‌سایت کره‌ای Tizen Cafe نیز چندی قبل تصویری را مرتبط با وب‌سایت سامسونگ پخش کرده است که ابزارهای جانبی مختلف معرفی شده به وسیله این تولیدکننده را به نمایش قرار داده است. همراه با گیر وی آر، ایربادهای بی‌سیم IconX و مچ‌بند هوشمند گیر فیت 2 پرو، ما می‌توانیم تصویری از ساعت هوشمند گیر اسپورت را نیز مشاهده کنیم. دیزاین این ساعت بطور کلی شبیه به به گیر اس 2 معرفی شده در سال 2015 است که عملا نکته منفی به حساب نمی‌آید. بدنه‌ی این ساعت به نظر جمع و جور و باریک است و با استناد به گفته گزارش‌هایی که پیشتر شنیده بودیم حتی از گیر اس 3 نیز کوچک‌تر است. این تصویر به علاوه از طرف دیگر نشان می‌دهد که ساعت هوشمند اسپورت تازه سامسونگ می‌تواند تا عمق 50 متری آب مقاومت کند.

سامسونگ گیر اسپورت

سامسونگ گیر اسپورت ؛ ترکیبی از یک ساعت هوشمند و ردیاب سلامت

حدسیات می شود سامسونگ گیر اسپورت را که عملا با اسم یک ساعت هوشمند و ردیاب سلامت به روش ترکیبی در یک پکیج جداب سخت افزاری رفتار می‌کند را برای افرادی که از ابعاد و اندازه گیر اس 3 ناراضی هستند روانه مارکت کند. در چنین موقعیتی هم اینک معلومات ما از این دیوایس بسیار محدود است و امیدواریم سامسونگ از این ساعت در کنفرانس IFA 2017 که هفته آتی در برلین برگزار می‌شود، معرفی کند.

 

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. درصورت تمایل این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر