دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

احتمال معرفی لامبورگینی سافاری – سایتهای اینترنتی

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

بنظر می‌رسد لامبورگینی، غیر از معرفی ورژن نهایی اوروس، در حال پیشرفت‌ی کالایی با خصوصیت‌های آف‌رود باشد.

در سالهای قبلی بود که بود که، خودروی مفهومی پارکور (Parcour) معرفی شد. این سوپر‌اسپرت، در حقیقت از نیروی محرکه لامبورگینی گالاردو، بهمراه سیستم تعلیق و فنربندی ویژه آف‌رود و دو دیفرانسیل سود می‌بُرد. این خودروی مفهومی هیچوقت به تولید نرسید؛ با این وجود محتمل است که فرضیه‌ی آن، در یک نمونه تازه پیاده‌سازی شود و مورد قبول مدیران لامبورگینی قرار گیرد.

خبرها حاکی از آن است که خانواده هوراکان، با افزودن چندین نمونه متنوع و دارای اختلاف، گسترش می یابد. یکی از این نمونه‌های تماشایی که که دو دیفرانسیل است، فرمان‌پذیری ۴ چرخ دارد و گلگیرهای برجسته آن جلب توجه خواهد نمود، نمونه سافاری (Safari) خواهد بود. سافاری حاوی سیستم تعلیق و فنربندی با تنظیم ارتفاع است. با استناد به معلومات درز کرده از دپارتمان تحقیق و پیشرفت لامبورگینی، این خودرو در ۲ نمونه کوپه و رودستر در معرض خواهد بود و با این وجود توانایی‌ آف‌رود نیز خواهد داشت.

هم اینک لحظه معرفی این نمونه واضح نیست؛ با این وجود گزارش‌ها حاکی از آن است که تولید سافاری، بهمراه چندین نمونه دیگر از خانواده هورکان از قبیل، SV، GT3 استرادل، اسپیدستر و بارچتا در برنامه‌ی لامبورگینی قرار دارند. غیر از این احتمال معرفی نمونه‌های SV و تارگا (نیم کروک) نیز می باشد.

از طرف دیگر، جانشین نمونه اونتادور، با نیروی محرکه ۱۲ سیلندر V شکل تنفس طبیعی و حجم ۷ لیتر، با توان خروجی ۸۰۰ اسب بخار، تا سال ۲۰۲۰ معرفی نخواهد شد. در باب خودروی جانشین اونتادرو، شایعاتی مبنی بر بهره برداری از موتور برقی برای محور جلو می باشد که قدرت نهایی را تا ۱۰۰۰ اسب بخار و گریز از مرکز را به ۱.۲۰۰ نیوتن‌متر می‌رساند.

یقیناً حوالی سال ۲۰۲۱ جانشین هوراکان با نیروی محرکه تولید پورشه‌، تجهیز به ۸ سیلندر V شکل توئین توربو با حجم ۵ لیتر و قدرت ۶۵۰ اسب بخار به مارکت معرفی می‌شود. ورژن‌ی قدرتمندتر از این نمونه نیز با موتور برقی و قدرت ۹۰۰ اسب بخار در معرض قرار خواهد گرفت. با استناد به معلومات موجود، بهترین ورژن‌ی هوراکان، در کمتر از ۲.۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن بیش از ۳۵۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

مقاله‌های مرتبط:

هم اینک لامبورگینی در حال تکمیل‌سازی برای معرفی ورژن‌ی نهاییِ از نمونه LM002 و شاسی‌بلند اوروس (Urus) است. با استناد به اخبار غیر موثق، این نمونه در تاریخ ۱۳ آذر سال جاری، معرفی خواهد شد.

*تمامی عکس ها، از نمونه مفهومی پارکور است.

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر