دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ارمغان های محشر تازه ترین آپدیت کروم در اندروید

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

مرورگر کروم امروزه به انتخاب اول اکثر مصرف کنندگان شبکه جهانی وب، از مصرف کنندگان موبایل گرفته تا پشت میز نشین های رایانه دوست مبدل شده است. مرورگری دائما در حال افزایش و پیشرفت که اکنون خبر وجود دو خصوصیت تازه جالب در آپدیت تازه آن به گوش می رسد.

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است، اخیرا پنجاه و هشتمین ورژن از مرورگر توانمند کروم کمپانی گوگل برای ابزار های اندرویدی پخش شده است. آپدیت ای که در گوگل پلی برای دریافت قرار می گیرد و مهمترین افزایش های آن به عده ای تفاوت ظاهری، بخش تاریخچه مرورگر و سیستم پرکردن اتوماتیک فرمها مرتبط می شود.

حتما تا این لحظه با یکی از اپ های تحت وب برخورد کرده اید. حال کروم با ورژن ۵۸ خود آمده تا تجربه بهتری از کار با این اپ ها را داشته باشید. لحظه ورود به یک آدرس که یک اپ تحت وب است، منو های بالا و پایین مرورگر و سیستم عامل پنهان می شوند تا قادر باشید به روش تمام صفحه، از قبیل یک نرم افزاری عادی با آن کار کنید. نقطه عطف مسئله وقتی است که اپ تحت وب مورد نظر شما، یک بازی باشد!

در قسمت تاریخچه ورژن های حال حاضر گوگل کروم، صرفا بیننده یک صفحه عادی حاوی یک سری لینکها و عنوانها هستید. با اینحال اکنون کروم تفاوت ویژه خودش را در این بخش دارد و به علاوه از طرف دیگر دکمه حذف تاریخچه نیز به بخش بالاتری منتقل شده است.

و بالاخره، بخش پر کردن اتوماتیک فرمها نیز دستخوش تغییر شده است. توانایی Autofill در پنل تنظیمات اکنون به Autofill and Payments تغییر اسم داده است. این جدا سازی دلیل می شود قادر باشید رمزها یا عبارات مختلف را به روش جداگانه از معلومات بانکی و پرداختی تعریف کنید تا در لحظه پر کردن فرمها در سایت های مختلف، مخلوط شدن این معلومات شما را به دردسر نیندازند.

کروم در ورژن ۵۸ است و امکان دارد همین اکنون یا اندکی بعد توانایی دریافت آن در موبایل اندرویدی تان را داشته باشید؛ نظرتان را راجع به کروم و خصوصیت های گفته شده با ما به اشتراک بگذارید.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک