دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

اسنپ چت رقیب تلویزیون نیست؛ مکمل آن است – کلیک

خبری جالب برای شما دوست داران دیجی لند گردآورده ایم: :

به نوشته خبرگزاری ها – اسنپ چت تصمیم گرفته است با بهره برداری از عده ای تفاوت، ورژن اصلی خود را به نمایش بگذارد و اهداف خود را در عرصه پخش برنامه های تلویزیونی پیاده سازی کند.

کمپانی اسنپ چت (Snapchat) در صدد است ورژن اصلی خود را تا آخر سال جاری میلادی معرفی دهد. «نیک بل» سرپرست اسنپ چت و نائب مدیرعامل بخش محتواگذاری این تولیدکننده ورژن برنامه ریزی شده را با اسم نوعی ریسک برای کمپانی توصیه کرده است.

عده ای از بررسی کنندگان کارکرد برنامه Snapchat را ابهام آمیز توصیف کرده و گفته اند تمرکز روی ورژن های این اپ امری ضروری است. تا اینجای کار این تولیدکننده برای ایجاد ورژن های اسنپ چت از شبکه های مخاطبان استفاده کرده است. امسال این شبکه اجتماعی برای به نمایش گذاشتن اخباری چون Saturday Night Live، برنامه های Bachelor recap و نیز برنامه «حقیقت هایی پیرامون تاریخ» به ترتیب با شبکه های NBC، ABC و A&E هم کاری کرده است.

محتوای اصلی ورژن می تواند به اسنپ چت کمک کند تا اهداف خود را قانونی کند و کنترل بیشتری روی آن داشته باشد، با اینحال محتوای اصلی پرمخاطره و گران است، بخصوص که افزایش مصرف کنندگان این شبکه اجتماعی بسیار آهسته است.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است؛ اولین ورژن این سری در دست به سال ۲۰۱۵ است و Literally Cant Even نامیده می شد که بسیار مورد انتقاد قرار گرفت.

اسنپ چت تصمیم گرفته است به جای رقابت با تلویزیون خطی، آن را تکمیل کند. نیک بل، نائب مدیرعامل بخش محتواگذاری در این تولیدکننده بیان میکند: «موبایل دلیل نمی شود مردم تلویزیون را کنار بگذارند. موبایل در اصل یک رسانه تازه شمرده می شود».

بل به علاوه از طرف دیگر گفته است که از این شبکه اجتماعی می توان با اسم فرضیه ای برای کار با استودیوی فیلم استفاده کرد.

اگر این خبردرباره شبکه های اجتماعی جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک