دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

اسکنر اثر انگشت اپتیکال سامسونگ، برای روشنایی صفحه سخت ایجاد می‌کند

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

اسکنر اثر انگشت اپتیکال سامسونگ هنوز تکمیل سود‌برداری نیست. گفته می‌شود این اسکنر تعادل روشنایی صفحه را به هم می‌زند و نمی‌توانیم در گلکسی نوت ۸ (Samsung Galaxy Note 8) آن را ببینیم.

اسکنر اثر انگشت اپتیکال سامسونگ ، ممکن است در گلکسی S9

یکی از فعالان صنعت موبایل ادعا میکند که تکنولوژی اسکنر اثر انگشت اپتیکال سامسونگ (که درون صفحه نمایش گوشی تعبیه خواهد شد) دلیل بروز سخت عدم تعادل روشنایی صفحه میشود؛ به طوری که مکان حاوی اسکنر روشنتر از ماباقی نقاط صفحه نمایش خواهد بود. این میتواند دلیل، یا خوب است بگوییم یکی از دلیلهایی باشد که گزارش میشود گلکسی نوت ۸ سامسونگ فاقد یک اسکنر اثر انگشت اپتیکال خواهد بود. اگر اخبار را دنبال کرده باشید، چندی قبل گزارش رسیده است که این تکنولوژی به فاصله پختگی نرسیده و یقینا همراه با گوشی گلکسی S9 سامسونگ که ابتدا سال آتی معرفی میشود، به تولید انبوه خواهد رسید.

معرفی گلکسی نوت ۸ در کنفرانس IFA

با استناد به تستهای فراگیر تکنولوژیها و تست‌های ایمنی مختلف به منظور جلوگیری از اتفاقاتی که در باتری گلکسی نوت ۷ بیننده آن بودیم، محتمل است Galaxy Note 8 دیرتر از حد معمول معرفی شود. گفته میشود این گوشی به جای آگوست، در ماه سپتامبر و در کنفرانس IFA شهر برلین رسما چشم به جهان خواهد گشود. در این شرایط، اخبار غیر موثق متناقض فراوانی می باشد که عده ای به اواسط آگوست و عده ای از آنها به ابتدا سپتامبر اشاره میکنند، از این جهت نمیتواند با جدیت کامل در باب لحظه پرده برداری از فبلت تازه سامسونگ سخن گفت.

غیر از اینها، اپل نیز در حال تست بروزترین تکنولوژیها و قابلیت ها بر روی آیفون ۸ خود است، گوشی هوشمندی که از تفاوت عمدهای در دیزاین و عملکرد خود درمقایسه با نسلهای پیشین آیفون دارا است. معرفیی گلکسی نوت ۸ که در اصل یک ورژن با طرحی برآمده از گلکسی S8 است، چندین هفته قبل از آیفون صورت میگیرد و کمی کانون توجه اپل را کم نور میکند. این غول کرهای بهترین لحظه را برای پرده‌برداری از فبلت خود انتخاب کرده است؛ فبلتی که در تولید آن سامسونگ از اشتباهاتش درس گرفته و سعی بر آن دارد تا بهترین نتیجه را حاصل کند.

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر