دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

اعلام تاریخ عرضه تلویزیون های هنری و گران قیمت Serif سامسونگ - 0

اعلام تاریخ معرفی نمایشگرهای هنری و پرهزینه Serif سامسونگ

در خبرها آمده است که

کمپانی سامسونگ اعلام کرده که نمایشگرهای قاب‌دار این تولیدکننده از یکشنبه آتی وارد مارکت خواهند شد. این نمایشگرها وقتی خاموش هستند مانند یک اثر هنری به نظر می رسند. آنها در ۲ اندازه و بهمراه تعداد انگشت شماری از دورقاب های قابل تعویض وارد مارکت می‌شوند.

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است، این اولین بار نیست که سامسونگ تلاش می کند تلویزیونی بسازد که کمتر شبیه به تلویزیون باشد! نمایشگرهای Serif این تولیدکننده به شکلی دیزاین شده بودند که با مبلمان خانه‌ی شما هماهنگ باشند. نمایشگرهای قاب دار سامسونگ، با ۱۰۰ قطعه‌ی هنری که از قبل روی آن کار قرار داده شده، و طیفی از عکس ها منتخب، از چشم‌اندازهای طبیعی تا شاهکارهای معماری را در بر می گیرند، به مارکت معرفی می شوند. کتابخانه‌ای با بیش از ۳۰۰ قطعه‌ی هنری دیگر هم در دست خریداران این نمایشگرها قرار خواهد گرفت. کافیست برای خرید هر قطعه ۲۰ دلار هزینه کنند. به علاوه از طرف دیگر قادر اند با پرداخت حق اشتراک ماهانه‌ به مبلغ ۵ دلار، به عضویت این کتابخانه در آیند. با این وجود این هزینه ها، تنها هزینه هایی نیستند که آنها برای داشتن یک اثر هنری می پردازند. اعمال تنظیمات مد هنری، درست به اندازه یک جعبه کابل، برق مصرف خواهد نمود.

هزینه نمونه‌های ۵۵ و ۶۵ اینچی به ترتیب ۱٫۹۹۹ و ۲٫۷۹۹ دلار است. دورقاب های چوبی قابل تعویض که سایه‌های سفید، بژ و گردویی دارند، برای تلویزیون ۵۵ اینچی ۲۰۰ دلار و برای نمونه بزرگتر ۲۵۰ دلار هستند. شروع فروش این تلویزیون بهمراه قاب های یدکی اش، در ۱۸ ژوئن خواهد بود.

اگر این خبردرباره اخبار صوت و تصویری ها جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک