دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

افشای اولین تصویر منتسب به ورژن اکتیو گلکسی اس 8

از اخبار تکنولوژی اخباری منتشر شده که:

امروز تصویری در وبسایت کنسرسیوم انرژی بی سیم (WPC) پخش شده که امکان دارد برای بار نخست ورژن اکتیو گلکسی اس 8 را در معرض دید علاقه مندان قرار داده باشد.

موبایل مورد اشاره که با شماره نمونه SM-G892 در وبسایت ذکر شده قرار گرفته، از لحاظ ظاهری مثل گلکسی اس 8 بوده که صفحه نمایش آن تخت شده است. به علاوه از طرف دیگر غیر از آن می توان مشاهده کرد که بدنه ورژن اکتیو زمخت تر بوده و ظرافت ورژن معمولی را ندارد و با شرایطی که می دانید دلیل آن به مقاومت بیشترش در مقابل ضربات باز می گردد. از همین رو احتمال می رود گلکسی اس 8 اکتیو از استاندارد نظامی MIL-STD-810G هم سود ببرد.

ورژن اکتیو از لحاظ ظاهری مثل گلکسی اس 8 با اینحال با صفحه نمایش تخت و بدنه زمخت تر است

از منظر قابلیت های فنی هنوز معلومات چندانی در معرض نیست با اینحال با اینحال اگر سامسونگ طبق رسم سال های قبلی رفتار کند، این امیدواری می باشد گلکسی اس 8 اکتیو از پردازشگر اسنپدراگون 835، صفحه نمایش 5.8 اینچی AMOLED، دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی و دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی دارا باشد. به علاوه از طرف دیگر امیدوار هستیم کمپانی کره ای باتری 3500 میلی آمپر ساعتی استفاده شده در گلکسی اس 8 پلاس را برای آن لحاظ کند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است این امیدواری می باشد مطابق معمول گلکسی اس 8 اکتیو به روش انحصاری به وسیله اوپراتور AT&T معرفی شود و از همین رو می توان حدس زد در آتی ای نزدیک بیننده معرفی آن باشیم.

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع