دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ال‌جی سری کامل محصولات مراقبت از لباس خود را در نمایشگاه IFA 2016 به نمایش می‌گذارد

درباره لوازم خانگی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه:

ال‌جی که یکی از پیشروان بازار لوازم خانگی است با دست پر به نمایشگاه ایفا ۲۰۱۶ آمده و محصولات تازه خود را در معرض دید عموم قرار داده است. بخشی از مهم‌ترین این محصولا برای نگهداری و حفظ بهتر از لباس‌ها است. در ادامه با این محصولات بیشتر آشنا خواهید شد.

در ادامه بیاینه‌ی مطبوعاتی که روابط عمومی ال‌جی در اختیار ما قرار داده را می‌خوانید.

ال‌جی الکترونیکس آخرین محصولات خود در زمینه مراقبت از لباس را در نمایشگاه IFA 2016 به نمایش می گذارد. از محصولات شاخص در این نمایشگاه می توان از سری تازه ماشین لباسشویی‌های TWINWash مجهز به شوینده قوی و بادوام  Centum System، ماشین لباسشویی و خشک‌کن LG SIGNATURE و LG Styler نام برد.

ماشین لباسشویی ۱۲ کیلوگرمی و بازطراحی شده TWINWash ال‌جی از لحاظ زیبایی شبیه ماشین لباسشویی فوق پیشرفته LG SIGNATURE است. در حالی که محفظه اصلی شوینده حجم زیادی از لباس‌ها را در خود جای می‌دهد، قسمت TWINWash Mini می‌تواند شستشوی متفاوت و با حجم کمتری را انجام دهد. طراحی ارگونومیک و زیبا شامل صفحه LCD تمام لمسی با رابط کاربری دایره‌ای در قالب در شیشه‌ای و پوشش لعاب داده شده و براق خارجی که مانع به جا ماندن اثر انگشت می‌شود.

برای مشتریانی که اولویت آنها مصرف انرژی و دوام تولید است، سیستم Centum بکار رفته در ماشین‌ لباسشویی‌های ال‌جی، چه خشک کننده و یا ترکیب شوینده و خشک کننده، بهترین گزینه است. هردوی خشک‌کننده و شوینده دارای رده بازده انرژی A+++ -60% و A+++ -10% هستند. به علاوه سیستم چرخش تازه که شوک و لرزش دستگاه را دفع می‌کند و سیستم Centum که صدای محفظه‌ی در حال چرخش را تا حد 67dB کاهش می‌دهد. موتور اینورتر بدون تسمه  (Direct Drive) با لرزش کم که در قلب سیستم Centum ماشین لباسشویی قرار گرفته است توسط شرکت ال‌جی به مدت ۲۰ سال گارانتی می‌شود.

ماشین لباسشویی LG SIGNATURE برای بار نخست از پمپ حرارتی اینورتر در این صنعت استفاده می‌کند که بدون تاثیرگذاری روی کیفیت شستشو باعث بازده انرژی A-50% می‌شود. و با اضافه کردن سنسور SmartThinQ، ماشین لباسشویی LG SIGNATURE تبدیل به یک وسیله هوشمند می‌شود که بعد از اتمام شستشو کاربر را از طریق تلفن همراه مطلع می‌سازد.

نسل دوم LG Styler با فناوری TrueSteam ال‌جی لباس‌ها را ضدعفونی می‌کند، چروک‌ها را کاهش می‌دهد، به راحتی بوهای نامطبوع را از بین می‌برد و لباس‌ها را با حسی مثل روز اول تحویل می‌دهد. آویز متحرک قابلیت کاربردی دیگری است که به آرامی لباس را تکان می‌دهد تا در خلال اجرای برنامه بخار، چروک‌ها بیشتر باز شود. با برنامه مراقبت ساده از خط اتوی شلوار با عنوانEasy Pants Crease Care، شلوارهای شما طوری به نظر می‌رسند که انگار تازه از اتوشویی بیرون آمده‌اند.

Simon Jeon، معاون ارشد بخش ماشین لباسشویی در شرکت لوازم خانگی و محصولات تهویه هوای ال‌جی، گفت:

راهکارهایی که ما امسال به نمایشگاه IFA آورده‌ایم مراقبت از لباس ها را، از شست‌وشو گرفته تا خشک‌ کردن و حتی ضدعفونی کردن، به مرحله تازه ای ارتقا می‌دهد. این رویکرد مبتکرانه باعث شده که ال‌جی در صدر صنعت لوازم خانگی جهان قرار گیرد.

اخبار لوازم خانگی را میتوانید برای دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

لینک خبر