دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ال جی وی 30 با تشخیص چهره یا صدا اکتیو می‌شود

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

طبق گزارش پخش شده، گوشی ال‌جی وی ۳۰ به جز سنسور تشخیص اثر انگشت، توانایی تشخیص چهره و صدای استفاده کننده را هم خواهد داشت.

ال‌جی برنامه ریزی شده است دو هفته‌ی دیگر از پرچم‌دار تازه گوشی‌های هوشمندش معرفی کند. این گوشی که وی ۳۰ اسم گذاری شده، قابلیت ها و توانایی‌های شخصی‌سازی تازه و جذابی خواهد داشت؛ برای نمونه، نوع لرزش گوشی را میتوانید با صدای زنگ آن هماهنگ کنید. غیر از این، وی ۳۰ قابلیت ها ایمنی تازه ای هم دارد تا مطمئن شوید کسی به جز خودتان نمی‌تواند از گوشی بهره ببرد. اولین مورد، توانایی تشخیص چهره است که طبق اخبار غیر موثق پخش شده، برنامه ریزی شده است در کسری از ثانیه و بی توجه به روشن کردن صفحه نمایش، چهره‌ی کاربرش را تشخیص دهد. مورد بعدی، امکان انتخاب یک پسورد صوتی است که با تشخیص صدای استفاده کننده، گوشی قابل استفاده خواهد بود.

مقاله‌های مرتبط:

قبل از این، در خبرها معلوم شد که وی ۳۰ از صفحهء نمایشی با تکنولوژی اولد و نسبت تصویر ۱۸ به ۹ سود میبرد. این نمونه برخلاف نمونه‌های سال‌های قبلی، صفحه نمایش دوم ندارد و یک نوار شناور با اسم Floating Bar، که دسترسی دائمی را به برنامه‌های مهم مهیا می‌کند، جانشین آن می‌شود. به جز این گزینه، دوربین گوشی هم برنامه ریزی شده است از لنزی شیشه‌ای با نسبت کانونی f/1.6 بهره ببرد. سیستمی تازه هم برای ادیت عکس ها با اسم گرافی (Graphy) وجود خواهد داشت که یک سری حالت پیش‌فرض ادیت را شامل می‌شود. این حالت‌های ادیت به وسیله عکاسان حرفه‌ای، دیزاین شده است. امکان ایجاد فایل‌های GIF هم به وسیله دوربین این گوشی می باشد.

ال‌جی وی ۳۰، هشتم شهریور ماه به‌طور رسمی توزیع خواهد شد. به نظر شما آیا وی ۳۰ می‌تواند کمکی به بخش ضر رده موبایل ال‌جی بکند؟

امیدواریم این مقاله پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر