دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

انتشار تصاویری از گوشی اپل آیفون 8 در دنیای واقعی + مقایسه با اندازه آیفون 7 - 0

انتشار عکس هایی از گوشی اپل آیفون 8 در جهان حقیقی + مقایسه با اندازه آیفون 7

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

اخیرا عکس ها حقیقی یک نمونه ابتدایی گوشی اپل آیفون 8 (Apple iPhone 8) در چین پخش شده است. آیا این می‌تواند دیزاین نهایی کالا را به ما برساند؟

صدها رندر سه بعدی مفهومی، رندرهای تولیدکنندگان قاب و حتی نمونه‌های تقلبی آیفون 8 طی هفته‌های قبلی دیده شده است و هرچه به سوی معرفی رسمی از این گوشی نزدیک‌تر می‌شویم، تعداد آن‌ها نیز بیشتر می‌شود. امسال مسئله دارای اختلاف است. ما همراه با عکس ها ابتدایی فراوانی متوجه شکل ظاهری آیفون ویژه دهمین سالگرد فروش گوشی‌های اپل شده‌ایم که حتی یکی از آن‌ها از جانب خود اپل به بیرون درز یافته است. حال یک نمونه ابتدایی دیگر از گوشی اپل آیفون 8 در جهان حقیقی دیده شده است که به نظر، بهترین آن‌ها می‌آید.

چندین هفته پیش به خاطر رندرهای یک کمپانی قاب ساز، بیننده یک نمونه ابتدایی از شاسی‌های این گوشی بودیم که می‌تواند دیزاین نهایی کالا را به ما برساند. بعد از آن هرگونه نشت اطلاعاتی که صورت گرفت (از نمونه معلومات به بیرون درز یافته از فریمور اسپیکر هوم پاد اپل) به نحوی شکل ظاهری این گوشی را تایید کرده است. اکنون می‌توانیم چیزی دقیق‌تر از آنچه که در هفته‌های قبلی شنیده‌ایم را در عکس هایی تازه انتشار یافته از چین ببینیم.

گوشی اپل آیفون 8 دیده شده در این عکس ها تازه از یک شاسی تمام شیشه‌ای دارا است که می‌تواند شارژ‌ بیسیم را برای بار نخست در دست علاقه مندان کوپرتینو قرار دهد و به علاوه از طرف دیگر کلیدهای پاور/قفل،‌ ولوم و قطع صدای کاربردی‌تری را معرفی کند. در این عکس ها ما نمی‌توانیم تاچ آی دی را در پایین صفحه نمایش یا هرجای دیگری از گوشی ببینیم که به خاطر معلومات به بیرون درز یافته به ذهن خطور می کند اپل، فیس آی دی (Face ID) را با اسم یک توانایی احراز هویت مطمئن‌تر معرفی خواهد نمود. در قسمت عقب نیز ما یه دوربین دوتایی عمودی را می‌توانیم مشاهده کنیم که آمیخته با تکنولوژی حقیقت اضافه است، با اینحال هنوز ما نمی‌دانیم برنامه اپل برای این دوربین چیست!

فیس آی دی، دوربین دوتایی حقیقت اضافه و شارژ بیسیم این گوشی را درمقایسه با تمامی آیفون های دیگر متمایز تولید میکند. جدای این‌ها با نگاهی به ظاهر جلویی گوشی ما می‌توانیم آتی‌ی تولیدات اپل را نیز مشاهده کنیم. صفحهء نمایشی 5.8 اینچی که حدودا تمامی پنل جلویی را در دست خود قرار داده است و تنها یک تکه حاشیه در قسمت بالایی آن قابل مشاهده است. شیشه جلویی قرار گرفته روی صفحه نمایش نیز به نرمی به دو سمت چپ و راست خمیده شده است تا گوشی اپل آیفون 8 چهره‌ی دلنشین‌ای را به خود بگیرد.

گوشی اپل آیفون 8 در جهان حقیقی

منابع می‌گویند که این نمونه ابتدایی که نزدیک‌ترین آنها به ورژن اصلی گوشی است، کمی بزرگ‌تر از آیفون 7 و کوچک‌تر از آیفون 7 پلاس خواهد بود؛ در چنین موقعیتی محیط صفحه نمایش آن شبیه به است. کلید هوم نیز دیگر از این کالا حذف شده است تا اگر شما جزو عاشقان این کلید بودید، نتوانید با این نسل از آیفون‌ها رابطه برقرار کنید.

با این وجود اپل هیچگاه اخبار غیر موثق قبل از معرفی محصولاتش را تایید نمی‌کند، آیا به نظر شما این نمونه ابتدایی حقیقی خواهد بود یا تنها زاییده ذهن علاقه مندان اپل است؟

امیدواریم این نوشته پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر