دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

اولین تبلیغ تلویزیونی وان پلاس 5 دیزاین ظاهری آن را به تصویر کشید

از اخبار تکنولوژی اخباری منتشر شده که:

به هر میزان به لحظه معرفی نمونه برتر تازه وان پلاس نزدیک تر می شویم، معلومات بیشتری پیرامون آن پخش می شود که مسلماً از هیجان روز معرفی خواهد کاست. در تازه ترین نمونه کمپانی چینی تبلیغی را در تلویزیون هند از موبایل مورد انتظار خود پخش کرده که دیزاین پنل جلویی و پشتی را به تصویر کشیده است.

ضروری به ذکر است تصویر به نمایش در آمده در تیزر وان پلاس 5 بسیاری از المان های دیزاین آن را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهد. اصلی ترین تفاوتی که میان وان پلاس 5 و نسل های پیشین آن می باشد، ماژول دوربین دوتایی است که قبل از این هم کمپانی تولید کننده تصویری از آن را پخش کرده بود. از دیگر اختلاف های نمونه برتر تازه وان پلاس می بایست به خطوط آنتن اشاره نمود که هم اینک به گوشه های پایینی و بالایی آن منتقل شده اند.

مهم ترین تفاوت ظاهری وان پلاس 5، ماژول دوربین دوتایی و جابه جایی خطوط آنتن است

باید گفت که سنسور اثر انگشت وان پلاس 5 مثل نسل های قبلی روی پنل جلویی و در پایین صفحه نمایش بنا شده است. این امیدواری می باشد که موبایل ذکر شده در چهار رنگ مختلف روانه مارکت شود که در تیزر مطرح شده می توان آن را با مزین به رنگ مشکی مشاهده کرد.

گفتن این مسئله در اینجا ضروری است که بعد از ظهر امروز هم نمونه عکس ها دیگری منتسب به دوربین وان پلاس 5 پخش شد که از کیفیت بالای آن حکایت داشت. تلفن هوشمند مورد اشاره در روز سه شنبه به روش رسمی در چین توزیع خواهد شد و تیزر تبلیغاتی به نمایش در آمده در تلویزیون هند، حاکی از معرفی آن در روز پنج شنبه در این کشور است.

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع