دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

نخستین تصاویر از تبلت «سرفس پرو» فاش شد؛ مدل بهبود یافته سرفس پرو 4 - 0

اولین عکس ها از تبلت «سرفس پرو» لو رفت؛ نمونه افزایش یافته سرفس پرو 4

از اخبار تکنولوژی اخباری منتشر شده که:

با اینکه با استناد به اخبار غیر موثق، تنها 4 روز تا معرفی تبلت بعدی سرفس پرو باقی مانده، مایکروسافت حدود دو هفته پیش به روش واضح اطلاع داد که هنوز تاریخ معرفی دقیقی برای این ابزار در نظر نگرفته و سرفس پرو 5 تا قبل از وقتی که بتواند «تفاوت بنیادی با خود بهمراه بیاورد» روانه مارکت نخواهد شد.

این مسئله ممکن است حقیقت داشته باشد، با اینحال مایکروسافت تا به امروز سرگرم پیشرفت تبلت سرفس پرو دیگری نیز بوده که برنامه ریزی شده است طی هفته آتی و در جریان رویدادی در کشور چین معرفی شود. چندی قبلً ایوان بلس، افشاگر مشهور صنعت تکنولوژی نیز عکس هایی به ظاهر رسمی را از این ابزار در محیط مجازی پخش کرده است.

این ابزار معرفی نشده برنامه ریزی شده است صرفاً با اسم «سرفس پرو» -بدون هیچ پسوند یا پیشوند- معرفی شود و یقیناً بدین دلیل است که مایکروسافت رسماً اطلاع داد هنوز سرفس پرو 5 تولید نشده و برای معرفی آن به مارکت باید هنوزً منتظر باقی ماند.

سرفس پرو تازه، از جهت ظاهری مشابهت غیرقابل انکاری به نمونه حال حاضر دارد، با اینحال این امیدواری می باشد که از منظر سخت افزاری دچار تغییراتی درمقایسه با سرفس پرو 4 شده باشد. با این همه و در کمال تاسف، قابلیت های فنی ابزار بهمراه این عکس ها افشا نشده است.

با اینحال مانند در بیشتر مواقع می دانیم که سرفس پرو برنامه ریزی شده است بهمراه ابزارهای جانبی متفاوتی مانند قلم استایلوس و کیبورد به دست خریداران برشد. این ابزارهای در رنگ های دارای اختلاف معرفی می شوند و درمقایسه با همتایان خود روی سرفس پرو 4، از تفاوت اندک در دیزاین سود می برند.

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع