دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

اپل رنگ‌های جدیدی برای قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون 10 عرضه کرد

اپل رنگ‌های تازه ای برای قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون 10 معرفی کرد

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

اپل برای قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون 10 (آیفون ایکس) و به علاوه از طرف دیگر بندهای اسپورت اپل واچ رنگ‌های تازه ای معرفی کرد. با این کار جذابیت ابزارهای جانبی تولیدات اپل بیشتر می‌شود.

اپل در فروشگاه آنلاین خود، چندین گزینه رنگ تازه برای برای ابزارهای جانبی آیفون ایکس و به علاوه از طرف دیگر ساعت‌های هوشمند سری اپل واچ معرفی کرد. کاربرانی که بهترین گوشی اپل تا به امروز را تهیه کرده‌اند، قادر اند با مراجعه به فروشگاه کمپانی، قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون 10 در رنگ‌‌های نارنجی تند و فلش را تهیه کنند.

این قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون 10 باعث می‌شوند گوشی موبایل حین سقوط از ارتفاع‌های کوتاه و برخورد بر روی سطح‌های نه چندان سخت آسیب نبیند. آن‌ها علي الخصوص از پنل پشتی آیفون 10 که از نوع شیشه بوده و استعداد بالایی برای ترک خوردن دارد نگهداری می‌کنند. درون این قاب های محافظ که خود اپل آن‌ها را دیزاین و تولید می‌کند، از میکرو فیبر پوشیده شده است. آن‌ها حاوی 12 رنگ بوده و 39 دلار هزینه دارند. دو ورژن رنگ تازه از یک هفته دیگر برای خرید موجود خواهند بود.

اپل اخیرا در فروشگاه آنلاین خود قاب های محافظ چرمی را نیز برای آیفون 10 قرار داده است. این تولیدات در 9 رنگ مختلف موجود بوده و حاوی 49 دلار هزینه هستند. نمونه دیگری از تولیدات معرفی شده، قاب محافظ چرمی است که می‌تواند در نقش کیف پول نیز ظاهر شود. درون این قاب بخش‌هایی برای قرار دادن کارت اعتباری جای گرفته شده است. هزینه این کیف به 99 دلار گسترش می یابد.

غیر از قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون 10 بیننده اضافه شدن چندین گزینه رنگ تازه برای بندهای ساعت‌های سری اپل واچ هستیم که هر یک 49 دلار هزینه دارند. برای خرید بندها در سه رنگ تازه سبز مایل به آبی، نارنجی تند و فلش می‌توان از هم‌اکنون اقدام کرد. تولیدات بین یک تا دو روز کاری به دست خریداران خواهند رسید.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر