دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

اپل مهندسین خبره رایانه را محک می‌زند – کلیک

اگر علاقه مند به جهان نرم افزارها هستید ممکن است جالب باشد بدانید که :

رسانه کلیک – اپل با پنهان کردن یک سری از خصوصیت‌ها و محتوا‌های ویژه در وب‌سایت خود از مهندسین خبره رایانه می‌خواهد که رابطه بیشتری با این تولیدکننده برقرار کنند.

برای رد شدن از درهای اپل و وارد شدن به این تولیدکننده باید دلیل وجود برخی از اسرار پنهانی موجود در تارنما این تولیدکننده را کشف کنید.

اگر شما در مرورگر خود آدرس east-1.blobstore.apple.com را وارد کنید، لیست کاری پنهانی با متن بسیار ساده برای مهندسین رایانه را یافته و با این جملات روبرو خواهید شد: «آره درسته! تو پیدامون کردی! اکنون فهرست کاری را که ما می‌خواهیم بخوان. ما در جستجوی یک مهندس بااستعداد برای پیشرفت بخش مهم پایین تولید های بنیادی اکوسیستم اپل هستیم».

اپل مدعی شده است این بهترین شغلی است که میتوانید با آن برنامه های مهم کمپانی های کوچک و برنامه های با ارزش کمپانی های تجاری قابل اعتماد را انجام دهید. با این وجود ما این قضایا را از روش توییتر Whittaker ZDNet کشف کردیم. عبارت “us-east-1” به بخشی از وب خدمات آمازون اشاره دارد و اگر صفحه را از از string به “us-west-1” تغییر دهیم احتمالا قسمتی از داده ها در پایگاه اطلاعات ذخیره می‌شود.

این صفحه همینطور در آی پی آدرس ۱۷.۱۳۲.۲۲.۳۰ موجود است. غیر از این ممکن است سرنخ هایی پیرامون نرم افزار ایمنی این تولیدکننده به اسم Enclave موجود باشد که اخیرا کلید رمزگشایی آن پخش شده است.

اگر این خبردرباره نرم افزارها جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک