دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

اپ دوربین پیکسل برای دیگر گوشی‌های اندروید معرفی شد

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

اپ دوربین گوشی گوگل پیکسل به وسیله یکی از پیشرفت‌دهندگان وب‌سایت XDA، برای گوشی‌هایی تجهیز به پردازشگر‌ی اسنپدراگون ۸۲۰، ۸۲۱ یا ۸۳۵ معرفی شد.

یکی از پیشرفت‌دهندگان وب‌سایت XDA، اپ Google Camera را که ویژه گوشی‌های پیکسل است، برای دیگر گوشی‌های اندروید که به پردازشگر‌های اسنپدراگون ۸۲۰، ۸۲۱ یا ۸۳۵ تجهیز  هستند، معرفی کرد؛ از این حیث میتوانید از این اپ در گوشی‌های مانند سامسونگ گلکسی اس ۸ (ورژن‌ی آمریکا)، الجی جی ۶ و وانپلاس ۵ استفاده کرد.

مقاله‌های مرتبط:

دوربین گوشی‌های پیکسل، در بین گوشی‌های اندروید و حتی در مقایسه با آیفون‌ها، یکی از برترین دوربین‌های تلفن های همراه هوشمند شمرده می‌شود؛ با اینحال این مسئله تنها به سخت‌افزار دوربین پیکسل بستگی ندارد؛ نرم‌افزار عکاسی «دوربین گوگل» در گوشی‌های پیکسل استفاده می‌شود، یکی از بهترین‌ها است و از الگوریتم‌های پیشرفته‌ای برای ثبت عکس ها سود میبرد؛ مضاف بر اینکه این اپ، حالت‌های عکاسی جذابی مانند +HDR را در دست مصرف کنندگان قرار می‌دهد. این اپ هنوز ایراداتی جزئی دارد؛ در چنین موقعیتی نتایج آزمون‌ها نشان می‌دهند که توانایی‌های پیشرفته‌ی HDR در این اپ، کیفیت تصویر‌های ثبت‌شده با گوشی‌های مختلف را افزایش می‌بخشد. وب‌سایت XDA این اپ را از جهت ایمنی پذیرفته است و به ذهن خطور می کند هیچ ویروسی ندارد.

عکس ها ثبت شده با گوشی وان‌پلاس ۳ با اپ استاندارد عکاسی (چپ) و اپ دوربین گوگل با حالت +HDR (راست)

اگر گوشی‌ شما از یکی از سه پردازشگر‌ی ذکرشده دارا است، توصیه می‌کنیم حتما این اپ را امتحان کنید.

دانلود اپ دوربین گوگل

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر