دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ایرانسل از عملکرد خود در ترابرد پذیری دفاع می‌کند

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

ایرانسل در جواب به نوشته‌های سایت‌های خبری به روش رسمی جوابیه‌ای برای گزارش‌های ترابرد پذیری انتشار داد.

مقاله‌های مرتبط:

در جستجوی اعلام آمارهایی از جانب همراه اول با اسم برنده‎ی ترابردپذیری و انتشار این آمارها در سایت‎های خبری، ایرانسل وارد رفتار شد و  در مقابل این اخبار از خود دفاع کرد.

ایرانسل اعتقاد دارد رقیب ایشان، همراه اول، به عده ای مصرف کنندگان اجازه‌ی ترابرد از همراه اول به ایرانسل را نداده و غیر از این مردم ترابرد کرده بهمراه اول رضایت کافی را ندارند. ایرانسل ادعا کرد که این آمارها با استناد به محاسبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هستند .

در بیانیه‌ی رسمی ایرانسل آمده است: ایرانسل با گذشت بیش از ۹ ماه از عملیاتی شدن اجرای برنامه ملی ترابردپذیری موبایل با بیشترین میزان استقبال از جانب خریداران روبه‌رو بوده است.

ایرانسل در بیانیه‌اش، موفقیتش را در سه محور بررسی کرده :

 ۱. میزان اقبال به اپراتورها 

با استناد به آمارهایی که مجری فنی برنامه ترابردپذیری (کمپانی پایا) تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۶ خرداد ماه ۱۳۹۶  معرفی کرده است، درخواست ترابرد از همراه اول به ایرانسل ۱۰۵ هزار نفر و میزان خروج از ایرانسل بهمراه اول ۷۲ هزار نفر است که بیانگر این است که ورودها ۱.۵ برابر خروج‌هاست.

۲. هم کاری در اجرای خوب برنامه

با استناد به محاسبه پایا، درصد هم کاری ایرانسل در اجرای صحیح برنامه برای تغییر اپراتور از همراه اول به ایرانسل ۸۶.۸ درصد است؛ همزمان با اینکه هم کاری همراه اول ۴۲.۵ درصد بوده است .

۳.رضایتمندی مشترکان

میزان رضایت خریداران از روش تحقیقات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی سنجیده شده و با استناد به نمودارها ۷۰ درصد از هم کاری کنندگان عملکرد ایرانسل را متوسط و خوب ازریابی کرده‌اند. همزمان با اینکه ۸۰ درصد از آنها عملکرد همراه اول را بد و متوسط ارزیابی کرده‌اند.

ایرانسل در انتهای این بیانیه مشترکانی را که قادر باشند آزادانه اپراتور خود را انتخاب کنند، برنده‌ی برنامه ترابردپذیری دانست و از عملکرد موفق خود دفاع کرد.

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر