دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

با دستگاه خنک کننده ProntoBev هر نوشیدنی را در 30 ثانیه و بدون یخ خنک کنید - 0

با ابزار خنک کننده ProntoBev هر نوشیدنی را در 30 ثانیه و بدون یخ خنک کنید

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

ابزار خنک کننده ProntoBev توانایی دارد هر نوشیدنی را بی توجه به یخ، در مدت 30 ثانیه یا کمتر خنک کند. این برنامه در سایت سرمایه گذاری جمعی Indiegogo قرار گرفته است.

در طول فصل گرم و آتشین تابستان، هیچ چیزی نمی‌تواند مثل یک نوشیدنی خنک خستگی یک روز کاری و شلوغ را از تن شما بیرون کند. یکی از شیوه‌های سنتی خنک کردن نوشیدنی‌ها، بهره برداری از قالب‌های کوچک و بزرگ یخ و یا قرار دادن آن برای مدت لحظه حداقل نیم ساعت درون فریزر است.

با اینحال پیرامون همین مسئله اخیرا یک دیوایس تازه که توانایی دارد نوشیدنی شما را به دمای مطلوبی از خنکی برساند با نیت جذب سرمایه گذار در تارنما Indiegogo قرار گرفته است که بد نیست کمی با آن آشنا شویم.

خنک کننده ProntoBev که به وسیله کمپانی “Pronto Concepts” پیشرفت یافته می‌تواند هر نوع نوشیدنی را در عرض 30 ثانیه یا کمتر، بدون بهره برداری از یخ، خنک کند. مصرف کنندگان قادر اند حتی با بهره برداری از دماسنج داخلی که در ابزار ProntoBev تعبیه شده، میزان سرمای نوشیدنی خود را نیز مشاهده کنند. از دیگر توانایی‌های دلنشین این دیوایس،‌ توانایی شستشوی آن به وسیله ماشین ظرفشویی است که سهولت استفاده برای مصرف کنندگان را نیز بهمراه دارد.

ساز و کار ابزار خنک کننده ProntoBev به خاطر یک ژل ویژه ساخته شده به وسیله مخترع آن، آقای الکساندر سیمون (Alexander Simone) انتشار یافته است. آقای سیمون  یک سال تمام را صرف دیزاین، تست و تجدید تولید کالا جدیدش قبل از اجرا کمپین خود در سایت کراودفاندینگ یا سرمایه گذاری جمعی Indiegogo کرده است.

خنک کننده ProntoBev از لحاظ ابعادی به اندازه‌ای است که بتوان یک نوشابه خانواده بزرگ را با آن در یکدفعه استفاده خنک کرد. شما به علاوه از طرف دیگر میتوانید برای خنک سازی دیگر مایعات مانند آب، آب‌میوه یا حتی کافه نیز از آن استفاده کنید.

برای خرید خنک کننده ProntoBev میتوانید به صفحه این کالا در سایت Indiegogo مراجعه کنید.

ویدیو معرفی ابزار خنک کننده ProntoBev

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر