دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

با ایکس باکس وان خداحافظی کنید! – کلیک

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

به نوشته خبرگزاری ها – کمپانی نامدار مایکروسافت تولید و فروش نمونه پایه کنسول نسل هشتم خود یعنی ایکس باکس وان را در ایالات متحده آمریکا متوقف کرد.

با استناد به خبرها تازه، کمپانی مایکروسافت دیگر نمونه پایه کنسول Xbox One را در ایالات متحده آمریکا تولید نمی کند و این نمونه برای در بیشتر مواقع از رده خارج خواهد شد. در چنین موقعیتی، مصرف کنندگان و علاقه مندان به کنسول های کمپانی مایکروسافت تنها و تنها دو انتخاب دارند؛ یا باید نمونه کوچک شده یعنی ایکس باکس وان اس را تهیه کنند و یا سر وقت کنسول تازه و توانمند ایکس باکس وان ایکس بروند.

در چنین شرایطی ست که که هنوز نمونه پیشرفت یافته و توانمند کنسول تازه ایکس باکس یعنی Xbox One X در مارکت معرفی شده و به ذهن خطور می کند ردموندی ها کمی زود با نمونه پایه کنسول نسل هشتم خود خداحافظی می کنند. هم اینک تنها نمونه ریفربیشد (Refurbished) کنسول ایکس باکس وان با هزینه ۱۹۹ دلار در ایالات متحده آمریکا به فروش می رسد که پیش بینی می شود بزودی موجودی این نوع نیز به اتمام خواهد رسید.

از طرف دیگر، شعبه بریتانیا رسانه مشهور کوتاکو (Kotaku)، از اتمام نمونه پایه کنسول Xbox One در شعبه بریتانیا فروشگاه مایکروسافت اطلاع داد. این رسانه مدعی است که هم اینک موقعیت موجودی ابزار ایکس باکس وان در فروشگاه رسمی مایکروسافت به حالت ناموجود تغییر یافته است. گفتن این مسئله در اینجا ضروری است؛ ردموندی ها هنوز به روش رسمی خبری از توقف فروش این ابزار در بریتانیا و اروپا پخش نکرده است.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود؛ هم اینک کمپانی مایکروسافت امکان پیش خرید کنسول Xbox One X را برای علاقه مندان و علاقه مندان ممکن کرده و شما قادر اید با مراجعه به فروشگاه ها و خرده فروشان مشهور از نمونه آمازون، مایکروسافت، تارگت، بست بای، والمارت و غیره و پرداخت ۴۹۹ دلار، این کنسول توانمند را پیش خرید کنید.

توجه داشته باشید که با پیش خرید این ابزار، مایکروسافت نمونه ویژه کنسول را تحت عنوان Xbox One X Project Scorpio Edition در تاریخ ۷ نوامبر سال میلادی جاری (۱۶ آبان ۹۶) به دست شما می رساند. نمونه ویژه از جهت قدرت و سخت افزار هیچ اختلاف مخصوصی با نمونه اصلی ندارد و تنها عبارت «اسکورپیو» روی کنترلر و ابزار حک شده است.

با استناد به توقف فروش نمونه پایه کنسول ایکس باکس وان، در صورتی که در جستجوی خرید کنسول ایکس باکس وان ایکس هستید، توصیه می کنیم ابتدا مقاله «هرآنچه باید پیرامون کنسول Xbox One X بدانیم» در به نوشته خبرگزاری ها را مطالعه کنید. در این مقاله سعی شده در شکل پرسش و جواب، تمامی اطلاعاتی که تا به امروز در خصوص کنسول ایکس باکس وان ایکس پخش شده را در دست شما مصرف کنندگان عزیز قرار دهیم. برای مراجعه به مقاله ذکر شده، بر روی این نوشته کلیک کنید.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک