دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

با تثبیت کننده دوربین Taro Tracking ویدیوهای ورزشی حرفه‌ای ضبط کنید

با تثبیت کننده دوربین Taro Tracking ویدیوهای ورزشی حرفه‌ای ضبط کنید

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

تثبیت کننده دوربین Taro Tracking طی کنفرانس CES 2018 معرفی شد. با بهره برداری از تثبیت کننده Taro محدودیت‌هایی که تثبیت کننده های دوربین حال حاضر دارند از بین رفته و می‌توان سوژه‌ها را بدون توجه به سرعت حرکت آن‌ها دنبال کرد.

در لحظه تلاش برای فیلم برداری از صحنه‌های ورزشی، داشتن یک تثبیت کننده دوربین کمک بسیار فراوانی برای ردیابی سوژه خواهد نمود. دقیقا بدین جهت فیلم برداران ورزشی، تثبیت کننده DJI Osmo را شدیدا ستایش می‌کنند. حین بهره برداری از این گجت کفایت می کند درون اپ موبایل همراه آن، بر روی سوژه مورد نظر خود ضربه بزنید. پیشتر دیگر نیازی نیست برای دنبال کردن فرد حین جست و گریز به نقاط مختلف، به خود زحمت بدهید.

با این وجود این وسیله در بیشتر مواقع کار خود را به خوبی انجام نمی‌دهد. با اسم نمونه اگر سوژه خیلی سریع حرکت کرده و یا بین دوربین و وی مانعی وجود داشته باشد، Osmo دیگر قادر به ردیابی نخواهد بود. با اینحال این سخت در تثبیت کننده دوربین Taro رفع شده است. در حقیقت این مرتبه با بهره برداری از سری‌ای از تثبیت کننده‌های تازه که تکنولوژی مادون قرمز و هوش مصنوعی را با یکدیگر ترکیب می‌کنند، محدودیت‌های تثبیت کننده های دوربین پیشین از میان برداشته می‌شود.

تثبیت کننده دوربین Taro Tracking حاوی دو ورژن، یکی ویژه گوشی و یکی ویژه دوربین است

کالا تازه به طرز دقیق تثبیت کننده دوربین Taro Tracking اسم داشته و به وسیله اتصال یک ماژول مادون قرمز در بالای دوربین کار می‌کند. سپس ورزشکار دستبندی را به دست خود می‌بندد تا به ماژول اجازه ردیابی آن در هر جایی را بدهد.می‌توان ردیاب را حتی پایین لباس قرار داد. از آنجایی که سوژه با بهره برداری از اتصال مادون قرمز ردیابی می‌شود، دیگر برای پیدا کردن آن محدودیتی نیست، حتی اگر سرعت حرکت بالایی داشته و یا مسیر حرکت خود را به طرز ناگهانی تغییر بدهد. با استناد به گفته‌های سخنگوی کمپانی Taro، تثبیت کننده دوربین Taro Tracking قادر در جستجوی کردن سوژه‌هایی با حداکثر سرعت ۵۰ مایل بر ساعت (۸۰ کیلومتر بر ساعت) است که در مقایسه با دیگر تثبیت کننده های دوربین چشمگیر است.

تثبیت کننده دوربین Taro Tracking

طی کنفرانس CES 2018 دو ورژن از تثبیت کننده دوربین تازه آن‌ها با اسم‌های T1 و TX معرفی شد. ورژن در ابتدا ویژه موبایل های هوشمند و تولیدات گوپرو بوده و ورژن بعدی، ویژه دوربین‌های عکاسی بدون آینه و به علاوه از طرف دیگر دوربین‌های DSLR است. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که ماژول اینفرارد استفاده شده در آن‌ها با اسم Taro M1 را می‌توان به روش جداگانه تهیه کرد.

تثبیت کننده دوربین Taro Tracking

هزینه تثبیت کننده دوربین T1 و TX به ترتیب ۲۵۹ دلار و ۹۶۹ دلار و هزینه ماژول مادون قرمز M1 برابر ۱۷۹ دلار است. اگر این تولیدات را از هم‌اکنون برای دریافت در اردیبهشت ماه سال آتی پیش خرید کنید، این هزینه‌ها به ترتیب به ۱۹۹ دلار، ۵۹۹ دلار و ۹۹ دلار کاهش پیدا خواهند کرد که تخفیف بسیار زیادی است.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر