دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

بخش چند نفره بازی های پلی استیشن ۴ برای مدت محدودی رایگان شد

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

به نوشته خبرگزاری ها – هم اینک مصرف کنندگان و مالکین کنسول های سونی می توانند بدون عضویت در خدمات پلی استیشن پلاس به تجربه بخش چند نفره بازی های پلی استیشن ۴ بپردازند.

به توجه به اینکه اشتراک در دو شبکه پرطرفدار و پرمخاطب پلی استیشن نتورک و Xbox Live بطور کلی رایگان است، با اینحال دسترسی به بخش چند نفره و آنلاین عناوین تصویری در دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان رایگان نبوده و مصرف کنندگان جهت تجربه بازی ها با دوستان و دیگر رقیبان باید ماهانه مبلغ ۱۰ دلار را پرداخت کنند.

حال با اینحال اگر منطقه حساب کاربری شبکه پلی استیشن نتورک شما یکی از کشورهای اروپایی و یا استرالیا باشد، دیگر احتیاجی به پرداخت این هزینه نیست و قادر اید به مدت پنج روز به روش رایگان به بخش چند نفره بازی های پلی استیشن ۴ دسترسی داشته باشید.

با استناد به اطلاعیه واپسین کمپانی ژاپنی سونی، مصرف کنندگان و مالکین کنسول های پلی استیشن ۴ از تاریخ ۱۵ نوامبر سال میلادی جاری (۲۴ آبان ماه) الی ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان ماه) می توانند به روش رایگان و بدون عضویت در خدمات پلی استیشن پلاس به تجربه بخش چند نفره بازی های تصویری بپردازند تا در صورت علاقه، درمقایسه با خرید اشتراک این خدمات ویژه اقدام کنند.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود؛ این توصیه تنها در دست مصرف کنندگان اروپایی و استرالیایی شبکه پرطرفدار PlayStation Network است و بازیکنان دیگر جاهای از نمونه ایالات متحده آمریکا، کانادا و کشورهای آسیایی از دسترسی رایگان به این بخش کماکان محروم هستند.

خدمات پلی استیشن پلاس یکی از پرطرفدار ترین و پرمخاطب ترین خدمات های شبکه PlayStation Network شناخته می شود که سالانه با گرفتن مبلغ ۶۰ دلار، قابلیت ها فراوانی را برای مشترکین خود ممکن می کند. از مزایا و قابلیت ها این خدمات می توان به معرفی و معرفی بازی های رایگان در شروع ماه میلادی، تخفیف های ۵۰ (و بالاتر) در لحظه خرید بازی از فروشگاه پلی استیشن، دسترسی به بخش چند نفره بازی ها و… اشاره نمود.

به نظر می رسد این توصیه ویژه سونی، در پی گسترش هزینه عضویت در خدمات پلی استیشن پلاس را در سه منطقه بریتانیا، اروپا و استرالیا است تا بازهم این خدمات به افزایش و گسترش جامعه خود ادامه دهد. ضروری به یادآوری است که چندی قبل کمپانی ژاپنی سونی هزینه عضویت در خدمات پلی استیشن پلاس را در دو منطقه اروپا و استرالیا گسترش داد. به طرز مثال و خلاصه، هزینه اشتراک سالانه، سه ماهه و ماهیانه در اروپا به ترتیب از مبلغ ۴۹٫۹۹، ۱۹٫۹۹ و ۶٫۹۹ یورو به ۵۹٫۹۹، ۲۴٫۹۹ و ۷٫۹۹ یورو گسترش پیدا کرد. جهت مطالعه متن کامل خبر، بر روی این لینک کلیک کنید.

به علاوه از طرف دیگر، از بازی های رایگان ماه نوامبر سال میلادی جاری خدمات پلی استیشن پلاس می توان به بازی های Bound، Worms Battlegrounds و Until Dawn: Rush of Blood اشاره نمود. با اینکه بازیکنان و مصرف کنندگان در این دوره زمانی پنج روز به عناوین تصویری ذکر شده دسترسی ندارند چرا که در حقیقت تنها بخش چند نفره بازی های پلی استیشن ۴ رایگان شده و هیچ ارتباطی با قابلیت ها خدمات پلی استیشن پلاس ندارد. از اینرو نمی توان اظهار داشت که در این مدت عضویت در خدمات PS Plus برای مدت محدودی رایگان شده است.

درصورتی که عنوان تصویری پرطرفدار و پرطرفدار Call of Duty: WWII را تهیه کرده اید، توصیه می کنیم که از این فرصت پیش آمده استفاده کرده و حتما بخش چند نفره محشر دلنشین این بازی را تجربه کنید. با این وجود بخش چند نفره و آنلاین این بازی با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند!

حال، آیا شما در این دوره زمانی به تجربه پخش چند نفره بازی های پلی استیشن ۴ می پردازید؟ به نظر شما، آیا دسترسی رایگان به بخش ذکر شده منجر به گسترش تعداد مصرف کنندگان شبکه پلی استیشن نتورک می شود؟

منبع: Gamespot

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک