دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

بزرگترین تلویزیون هوشمند جهان ارزشی بیش از یک خانه دارد

در خبرها آمده است که

کمپانی C Seed یکی از کمپانی های اکتیو الکترونیکی بوده و اخیرا با معرفی تلویزیون هوشمند C Seed 262، از بزرگترین تلویزیون ۴K جهان معرفی به رفتار آورده است. برای مشاهده نوشته پیش رو با تارنما کلیک همراه باشید.

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است– با شرایطی که از اسم ابزار پیدا بوده با یک تلویزیون هوشمند ۲۶۲ اینچی غول پیکری رو به رو هستیم. کمپانی اتریشی C Seed با شرایطی که گفته شد در صنعت تولیدات الکترونیکی بسیار اکتیو بوده و حال با معرفی C Seed 262 قصد داشت اسم خود را در کتاب های رکورد گینس جای دهد. با این وجود C Seed 262 کم بهای نیست و باید انتظار ارزشی بالایی برای آن داشت.

به گفته این تولیدکننده نمایش رنگ تلویزیون تازه درمقایسه با تلویزیونی ۲۰۱ اینچی LED که سال ۲۰۱۲ معرفی شد، بسیار غنی و گسترده تر است. C Seed جهت پیشرفت کالایی لوکس و پریمیومی با بخش Porsche Design که بیشتر در عرصه معرفی کالایی پریمیومی با کمپانی های مختلف هم کاری داشته، هم کاری نمود.

جای دادن C Seed 262 در یک سالن پذیرایی بزرگ بسیار خوب بوده و قادر اید سینما را به خانه خود بیاورید. با ۱۰ تا ۶ اسپیکری که تکنولوژی صوتی L-Acoustics را شامل می شوند، می توان انتظار کیفیت صوتی بالایی را داشت. طول تلویزیون موردبحث ۶٫۶۵ متر، عرض آن  ۶٫۱۴ متر و ارتفاع ۲٫۵۷ متری است. رزولوشن پنل صفحه نمایش تلویزیون ۱۷۱۶*۴۰۹۶ پیکسلی بوده و با تکنولوژی boasts black می توان انتظار داشت نمایش رنگ مشکی به شکل شفاف و دقیقی صورت گیرد. در دیگر ویژگیهای تکنیکی می توان نسبت کنتراست ۵۰۰۰:۱ و شدت روشنایی ۸۰۰ نیتی را اسم برد.

C Seed این تلویزیون را به شکلی دیزاین کرده تا بدون حاشیه به نظر برسد و در پریمیومی جلوه کردن تلویزیون نیز نقش موثری دارد. مطمئنا تماشا ویدئو و فیلم های سینمایی در چنین تلویزیون بدون لذت نخواهد بود. قبلی از آن خدمات رسانی خدمات استریم ۴K جهت تماشا سریال ها و فیلم ها دیگر خصوصیت C Seed 262 است. به گفته کمپانی وزن C Seed 262 بیش از ۸۰۰ کیلوگرم بوده و تنها خوب ساختمان های بزرگ و یک طبقه است بدلیل آنکه برای ساختمان های آپارتمانی مناسبتی ندارد. هزینه کلی C Seed 262 به ۵۴۹ هزار دلار می رسد و راه‌اندازی ابزار به وسیله تیم کمپانی نیز ۳۸ هزار دلار هزینه خواهد داشت.

اگر این خبردرباره اخبار صوت و تصویری ها جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک