دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

بسته الحاقی Horizon Zero Dawn چه زمانی پخش می‌شود؟ – کلیک

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

رسانه کلیک – استودیوی گوریلا گیمز طی بیانیه‌ای به اعلام لحظه انتشار بسته الحاقی مورد انتظار The Frozen Wilds بازی Horizon Zero Dawn به روش رسمی پرداخت.

اگر کنفرانس E3 امسال کمپانی ژاپنی سونی را دنبال کرده باشید، حتما اطلاع دارید که سونی در جریان این کنفرانس، اولین بسته الحاقی داستانی بازی هورایزن زیرو دان را با اسم The Frozen Wilds معرفی کرد. در کمال تاسف در آن وقت، جزئیاتی از محتویات و تاریخ انتشار این دی ال سی معرفی نشد تا اینکه ساعاتی پیش کمپانی سرگرمی تعاملی سونی با هم کاری استودیوی گوریلا گیمز، تاریخ انتشار دقیق آن را اطلاع داد.

با استناد به بروزترین اخبار بازی، بسته الحاقی The Frozen Wilds بازی پرطرفدار Horizon Zero Dawn در تاریخ ۷ نوامبر سال میلادی جاری مصادف با ۱۶ آبان ماه ۹۶ به روش انحصاری بر روی کنسول پلی استیشن ۴ پخش خواهد شد.

تا به امروز گوریلا گیمز معلومات چندانی از محتویات این بسته پخش نکرده و تنها اطلاع داریم که در این بسته گسترش دهنده، Aloy به جاهای کوهستان شمالی سفر می کند و در طول این سفر به دهکده Banuk می رسد. در این لحظه، ماجراجویی اصلی «الوی» شروع شده و با مساله های تازه ای رو به رو خواهد شد که به کمک سلاح ها و ابزارهای تازه، باید با دشمنان خود مبارزه کند.

به علاوه از طرف دیگر، استودیوی گوریلا گیمز در اطلاعیه ای از مزایای پیش خرید این دی ال سی سخن گفت. بر مطابق با بیان های گوریلا گیمز، افرادی که قبل از تاریخ ۱۶ آبان، بسته الحاقی The Frozen Wilds را از روش فروشگاه پلی استیشن استور پیش خرید کنند، یک آواتار ویژه به روش رایگان دریافت خواهند کرد.

هم اینک این بسته الحاقی با هزینه ۱۹٫۹۹ دلار قابل خرید است. توجه داشته باشید که کمپانی سونی تخفیف ویژه ۲۰ درصدی ای را برای مصرف کنندگان خدمات پلی استیشن پلاس مقرر کرده است و این مردم تنها با پرداخت مبلغ ۱۴٫۹۹ دلار، به دی ال  سی ذکر شده دسترسی خواهند داشت.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است؛ بازی Horizon Zero Dawn در روز ۲۸ فوریه سال میلادی ۲۰۱۷ مصادف با شنبه ۱۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ به روش انحصاری بر روی کنسول پلی استیشن ۴ پخش شد. عنوان هورایزن زیرو دان اولین بازی اکشن و نقش آفرین استودیوی گوریلا گیمز به حساب می آید.

قبل از انتشار این عنوان، عده ای بر این باور بودند که گوریلا گیمز در تولید عناوین نقش آفرین مهارت ندارد و بیننده شکست بازی Horizon Zero Dawn خواهیم بود. بر خلاف تصور، گوریلا گیمز به خوبی از پس پیشرفت و تولید این عنوان برآید به طوری که در لحظه انتشار، لقب پرفروش ترین بازی سال ۲۰۱۷ کنسول پلی استیشن ۴ را به اسم خود ثبت کرد. هم اینک، این بازی محشر با هزینه ۵۹٫۹۹ دلار به روش دیجیتالی در فروشگاه پلی استیشن استور به فروش می رسد.

به علاوه از طرف دیگر در صورتی که مایل به تهیه بازی Horizon Zero Dawn هستید، قادر اید نقد و بررسی کامل این عنوان بی مانند را در رسانه کلیک مطالعه کنید. جهت مراجعه به نقد و بررسی این بازی میتوانید بر روی این لینک کلیک کنید.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک