دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

بهره برداری از شیوه های تازه رفتار لیزیک چشم در کشور انگلستان

خبری پیرامون پزشکی پخش شده مبنی بر اینکه :

هم اینک چشم پزشکان انگلیسی به خاطر تکنولوژی های تازه، شیوه هایی پیشرفته ای برای انجام رفتار لیزیک در دست دارند که هم دلیل گسترش کارایی و تاثیر این رفتار جراحی شده اند و هم هزینه این رفتار را به میزان زیادی کاهش داده اند.

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است، تمام افرادی که از عینک استفاده می کنند، به خوبی از مشکلات آن مطلع هستند. گاهی اوقات انتخاب یک عینک خوب که خوب ظاهر شما باشد، کار سختی است. امکان گم شدن یا شکسته شدن عینک در بیشتر مواقع برای شما می باشد. در ضمن بهره برداری از عینک در لحظه بارش برف یا باران بسیار آزار دهنده است. از سویی دیگر بهره برداری از لنز هم هزینه فراوانی دارد و در صورتی که فراموش کنید لنز زاپاس را همراه خود داشته باشید، با سخت بزرگی مواجه می شوید.

با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که رفتار لیزیک به تمام این مشکلات انتهای داده است و با انجام این رفتار دیگر هیچ الزامی به بهره برداری از عینک و لنز ندارید.

این رفتار که حدودا هیچ درد و جراحتی ندارد، در مدت لحظه بسیار کوتاهی انجام می شود و لحظه ضروری بر انجام این رفتار بر روی هر یک از چشم ها، ده دقیقه است. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که امروزه هزینه انجام این رفتار درمقایسه با قبل، اقتصادی تر شده است. هر ساله ۱۵ هزار نفر برای حاصل شدن دید کامل، رفتار لیزیک چشم را انجام می دهند و تمام مردم بعد از انجام این کار با خود می گویند ای کاش این رفتار را زودتر انجام داده بودم.

بروزترین شیوه های رفتار جراحی به قدری پیشرفته هستند که تنها ظرف مدت ۲۰ دقیقه دید کامل را برای شما به ارمغان می آورند.

۹۹ درصد افرادی که این رفتار را انجام می دهند، دید کامل را که اصطلاحا دید ۲۰/۲۰ نامیده می شود (دیدی که قادر باشید تمام علائم تابلوی تست بینایی را از فاصله ۲۰ فوتی ( ۶٫۰۹ متر) بی توجه به عینک به روش واضح مشاهده نمائید) به دست می آورد و انجام این رفتار دلیل برطرف شدن مشکلاتی از قبیل نزدیک بینی، دوربینی و آستیگمات می شود.

در این رفتار از پرتوی لیزر برای تغییر شکل قرنیه چشم و لایه برداری از روی آن استفاده می شود، دید مردم تنها بعد از گذشت یک روز از انجام این رفتار اصلاح می شود و مصرف کنندگان می توانند تنها بعد از گذشت دو روز از انجام این رفتار، بدون هیچ مدلی مشکلی به کار خود ادامه دهند. در این رفتار الزامی به بهره برداری از بخیه یا بانداژ چشم نیست و شما قادر اید نتیجه آن را درست بعد از انجام این رفتار ببینید.

با این وجود پیش نهاد می شود از راهی جراحی لازک برای برطرف کردن سخت بینایی خود استفاده کنید؛ از آنجاییکه در این شیوه جراحی قرنیه چشم زیاد دستکاری نمی شود و پرتو لیزر بر سطح قرنیه تابانیده نمی شود. با این وجود یکی از معایب رفتار لازک درمقایسه با رفتار لیزیک این است که دوره نقاهت این شیوه درمقایسه با شیوه لیزیک بیشتر است و چشم های شما بسته به درجه آن ها قبل از رفتار جراحی، چندین هفته بعد از رفتار جراحی، دید کامل خود را به دست می آورد؛ با اینحال بجای آن اخطار این شیوه به دلیل اینکه قرنیه چشم در آن کمتر دستکاری می شود، درمقایسه با رفتار لیزیک کمتر است.

هم اینک پیشرفته ترین شیوه های جراحی لیزیک در دست پزشکان کلینیک های چشم پزشکی کشور انگلستان قرار دارد. در ضمن در عده ای از کلینیک های این کشور امکان پرداخت هزینه به روش قسطی نیز می باشد و شما قادر اید با پرداخت مبلغی کمتر از یک پوند در روز، دنیا را بدون عینک و لنز مشاهده نمائید.

از مزایای شیوه های استفاده شده در کلینیک های انگلستان می توان به دستیابی به دید کامل ۲۰/۲۰ اشاره نمود و مردم می توانند با انجام جراحی لیزر بر روی چشمان خود، دید بهتری هم به دست آورند. در ضمن با انجام این رفتار دیگر ضروری نیست سالانه مبلغ فراوانی برای خرید لنزهای پرهزینه هزینه کنید.

ضروری به ذکر است که در عده ای از کلینیک های چشم پزشکی جهان، جراحان بسیار زبردستی با شهرت جهانی وجود دارند که در عرصه برطرف کردن عیوب انکساری چشم بسیار توانمند هستند.

 

اگر این خبردرباره پزشکی و سلامت جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک