دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

تبلت ناشناس ال جی تاییدیه‌های وای فای و بلوتوث را دریافت کرد - 0

تبلت ناشناس ال جی تاییدیه‌های وای فای و بلوتوث را دریافت کرد

اگر به کامپیوتر علاقه مند هستید این خبر ممکن است برای شما جالب باشد:
۲۱ دی ۹۵ ساعت ۱۶:۴۲

باید بدانید که هر گجت الکترونیکی هوشمند که دارای توانایی های ارتباطی و مخابراتی باشد، قبل از عرضه در بازارهای جهانی باید تاییدیه‌ی دو سازمان استانداردگذاری وای فای و بلوتوث را دریافت کند و این موضوع طی سال‌های اخیر باعث لو رفتن مشخصات محصولات زیادی قبل از معرفی رسمی آنها توسط شرکت سازنده شده است. ساعاتی پیش نیز مشخصات و نام یک تبلت ناشناس ال جی بر روی وب‌سایت این دو انجمن درج شده است و این به معنای توزیع این تولید در آتی‌ای نزدیک خواهد بود.

تبلت ناشناس ال جی که البته نام تجاری‌اش داخل این لیست‌ها نوشته نشده است، با شماره مدل LG-P451L رویت شده و احتمالا مربوط به یکی از تبلت های میان رده‌ی این شرکت کره‌ای باشد. متاسفانه داخل هیچ‌کدام از این دو سند، جزییات چندانی درباره‌ی مشخصات این تولید آورده نشده است و تنها براساس اطلاعاتی که بر روی وب‌سایت انجمن وای فای قرار گرفته است، می‌دانیم که تبلت ناشناس ال جی به صورت پیش‌فرض دارای جدیدترین نسخه از پلتفرم موبایل گوگل یعنی اندروید نوقا خواهد بود.

شما عزیزان گجت نیوزی می‌توانید جزییات مربوط به این تبلت تازه را در دو تصویر زیر که به ترتیب بر روی وب‌سایت دو نهاد بلوتوث و وای فای منتشر شده‌اند را مشاهده کنید:

تاییدیه‌ی تبلت ناشناس ال جی مدل LG-P451L در وبسایت نهاد بلوتوث

تبلت ناشناس ال جی تاییدیه‌های وای فای و بلوتوث را دریافت کرد

تاییدیه‌ی تبلت ناشناس ال جی مدل LG-P451L در وب‌سایت نهاد وای فای

تبلت ناشناس ال جی تاییدیه‌های وای فای و بلوتوث را دریافت کرد

ال جی بلوتوث تبلت ال جی وای فای

اگر این خبر درباره رایانه و کامپیوتر مورد اسقبال شما قرار گرفته باشد آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر