دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

تثبیت کننده ویدیو 4K‌ با یک آپدیت تازه به وان پلاس 5 آمد

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

نتیجا دوربین گوشی وان پلاس 5 (OnePlus 5) همراه با آپدیت OxygenOS 4.5.8 توانایی تثبیت کننده ویدیو 4K‌ را دریافت کرد. این تثبیت کننده از نوع الکتریکی (ESI) است که باعث می‌شود ویدیوهایی شفاف حتی در لحظه لرزش دستان ضبط شود.

وان پلاس 5 یک گوشی فرضیه آل با هزینه ای کمتر از 500 دلار است؛ این گوشی از یک پردازشگر پیشرفته اسنپدراگون 835، رابط کاربری دلنشین اندرویدی و حتی دوربین دوتایی دارا است. با اینحال آنچه که جای خالیش در حس می‌شود، یک تثبیت کننده تصویری است. حال،‌ همراه با آپدیت تازه OxygenOS 4.5.8 این تولیدکننده توانایی تثبیت کننده الکتریکی ویدیو (EIS) را نیز به گوشی نمونه برتر خود آورده است که ویدیوهای ضبط شده 4K شما را بسیار دلنشین‌تر می‌کند.

به نظر می‌رسید دو ماه تا معرفی این آپدیت فاصله باشد، با اینحال همین اکنون زودتر از موعود در معرض قرار گرفته است تا تفاوت بنیادینی را در تازه ترین گوشی وان پلاس ایجاد کرد. موبایل های پیشین وان پلاس مانند وان پلاس 3 و 3 تی از تثبیت کننده نوری تصویر دارا بودند،‌ با اینحال اکنون وان پلاس 5 صاحب یک تثبیت کننده ویدیو 4K شده است. به خاطر این توانایی، حتی اگر دستان شما در حال تصویر برداری نیز بلرزد تصویری شفاف و بدون لرزش تولید می‌شود.

عملکرد EIS‌ اضافه شده به دوربین وان پلاس بسیار خوب رفتار می‌کند؛ به طوری که اگر حتی لحظه راه رفتن با گوشی خود تصویر برداری کنید نیز لرزشی در عکس را مشاهده نخواهید کرد. با این وجود نباید انتظار داشته باشید وقتی که مثل یک نینجاکار و یا پارکورکار سرگرم حرکت هستید نیز تثبیت کننده ویدیو بتواند همان عملکرد را معرفی کند، با اینحال در کل میتوانید عکس هایی با کیفیت را ثبت کنید.

برای اینکه ما به شما نشان دهیم به چه نحو تثبیت کننده ویدیو 4K‌ بر روی گوشی وان پلاس 5 کار می‌کند، ما تصویری از قبل و بعد استفاده آن در لحظه تصویر برداری را می‌توانیم مشاهده کنیم. به علاوه از طرف دیگر یک مقایسه بین این توانایی در وان پلاس 5 با آیفون 7 به جهت شهرت بالایش و اینکه یکی از بهترین‌ها در تثبیت کننده ویدیو 4K‌ ‌است را نیز خواهیم دید.

امیدواریم این نوشته پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر