دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ترفندهای فیجت اسپینر ؛ از گجت چرخان خود حرفه‌ای استفاده کنید - 0

ترفندهای فیجت اسپینر ؛ از گجت چرخان خود حرفه‌ای استفاده کنید

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

ترفندهای فیجت اسپینر دلیل می‌شوند هیجان بهره برداری از این وسیله چند برابر شود و قادر باشید در مقایسه با دیگر مصرف کنندگان، حرفه‌ای‌تر از فیجت اسپینر خود استفاده کنید. در انتهای نوشته ویدیوهایی از این ترفندها مشاهده خواهید کرد.

تا قبل از بهار سال جاری با جستجوی عبارت Fidget Spinner در گوگل هیچ نتیجه مرتبطی به دست نمی‌آمد، با اینحال هم اینک جهان وب مملو از محتواهای مرتبط با فیجت اسپینر شده است. غیر از نشریات خبری که به انتشار مطالبی در باب ترفندهای فیجت اسپینر و به علاوه از طرف دیگر فایده ها و مضرات آن می‌پردازند، فروشگاه‌های اینترنتی فراوانی موارد مختلف آن‌ها را به لیست تولیدات سرگرم‌کننده خود افزودند، تا جایی که می‌بینیم فیجت اسپینر اکنون در بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی یک دسته‌بندی اخنصاصی برای خود دارد.

با اینکه تولیدکنندگان و حتی دانش پژوهان از فایده ها فیجت اسپینر صحبت می‌کنند، با اینحال حقیقت این است که درصد زیادی از مصرف کنندگان تنها برای مقاصد سرگرم‌کننده سر وقت آن‌ها می‌روند، حال امکان دارد همراه با گذران وقت، از مزایای آن برای سلامتی از قبیل کاهش استرس و به علاوه از طرف دیگر گسترش تمرکز نیز سود ببرند. بدین جهت است که عده ای مصرف کنندگان آن را با اسم فیجت اسپینر ضد استرس می‌شناسند.

ترفندهای فیجت اسپینر و نیازمندی به خرید چند عدد از آن‌ها

در حالت عادی تنها کاربری فیجت اسپینر نگه داشتن آن بین دو انگشت و چرخاندن آن است، به طوری که مصرف کنندگان حرفه‌ای هر دو کار را با یک دست انجام می‌دهند. ولی باید گفت مردم خلاق فراوانی در تمامی دنیا دست به کار شده و ترفندهای فیجت اسپینر را ابداع کرده‌اند که برای انجام عده ای از آن‌ها به خرید چند فیجت اسپینر نیاز است.

به توجه به اختلاف هزینه فیجت اسپینر بسته به تعداد پره‌ها، جنس بدنه و ویژه بلبرینگ استفاده شده در مرکز گجت و به علاوه از طرف دیگر اقلام تزیینی قرار گرفته بر روی آن، می‌توان برای انجام ترفندهای نیازمند بوجود چند فیجت اسپینر سر وقت آیتم‌های ارزان‌هزینه رفت.

ترفندهای فیجت اسپینر

ارزان‌ ترین فیجت اسپینر در ایران حدود بیست هزار تومان هزینه دارد و بسته به نوع آن امکان دارد این هزینه تا صد و پنجاه هزار تومان نیز گسترش بیابد. در ویدیوهای فیجت اسپینر میتوانید نمونه‌ای از ترفندهای آن را ببینید. با این وجود عده ای از این ترفندها درون‌مایه طنز دارند. پیشتر باز هم ویدیوهای بیشتری از نحوه استفاده حرفه‌ای از این گجت پخش خواهیم کرد.

 

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. درصورت تمایل این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر