دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

تصاویری از نمونه ویژه موبایل ZUK Edge II پخش شد

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

همانطور که یقینا می‌دانید، کمپانی ZUK، زیرمجموعه کمپانی چینی لنوو، در تاریخ 20 دسامبر 2016 (30 آذر 95) موبایل ZUK Edge را معرفی کرد. با اینحال در حالی که هنوز دو ماه از این رونمایی نگذشته، نمونه بعدی این موبایل با اسم نمونه ویژه موبایل ZUK Edge II نیز معرفی شده است.

دیزاین نمونه ویژه موبایل ZUK Edge II الهام‌گرفته از کاراکتر کارتونی است

همانطور که در عکس ها زیر نیز مشخص است، اسم‌گذاری این تولید به اسم نمونه ویژه موبایل ZUK Edge II دلیل مخصوصی دارد؛ ZUK این ورژن ویژه را با الهام از کاراکتر کارتونی لائو تیانیی (Luo Tianyi)، یکی از کاراکترهای انیمیشنی و پرطرفدار در کشور چین دیزاین کرده است. نمونه ویژه موبایل ZUK Edge II در رنگ آبی ساخته شده در حالی که ورژن اصلی ZUK Edge II سیاه است.

برخلاف نمونه اورجینال ZUK Edge، ورژن دوم حاوی نمایشگری واقعا منحنی است و از یک دوربین با لنز دوگانه سود می‌برد. در کمال تاسف تا اینجای کار اطلاع بیشتری از مشخصات ZUK اج 2 در دست نیست و به همین دلیل، هنوز امکان مقایسه این دو موبایل از نظر دشوار افزار داخلی ناممکن است.

با این وجود احتمالا بسیاری از مصرف کنندگان بهره برداری از ZUK Edge II را به دلیل دوربین دوگانه و نمایشگر خمیده به ورژن اول ترجیح بدهند؛ حتی اگر هیچ تفاوتی از نظر دشوار افزاری بین آنها وجود نداشته باشد.

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته باشد. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر