دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

تصویری از ترافیک لس آنجلس که پروژه خودروی پرنده اوبر را توجیه‌پذیر می‌کند

تصویری از ترافیک لس آنجلس که برنامه خودروی پرنده اوبر را توجیه‌پذیر می‌کند

خبری در خبرگزاری ها پخش شده است مبنی بر اینکه:

ترافیک لس آنجلس (Los Angeles) جزو بدترین و سنگین ترین ترافیک های جهان است. با اینحال ممکن است تنها راه حل این سخت، خودروی پرنده اوبر (Uber) باشد.

شهر لس آنجلس ایالات متحده در ماه قبلی میلادی با اسم متراکم‌ترین و شلوغ ترین شهر جهان شناخته شد. پنجشنبه هفته قبلی (2 آبان) در آمریکا جشن‌های روز شکرگزاری (Thanksgiving Day) برگزار شد و با استناد به رسمی قدیمی، مارکت دید و بازدیدها گرم بود. بر همین اساس، شکبه خبری CNN تصویری هوایی پخش کرد و در آن ترافیک لس آنجلس را یک روز قبل از روز شکرگزاری به تصویر کشید.

با اینحال سنگینی ترافیک لس آنجلس تنها در دست ساکنین این شهر نبود؛ با استناد به پیش‌بینی یک مرکز بررسی، در تعطیلات شکرگزاری امسال نزدیک به 51 میلیون نفر در تمامی ایالات متحده به سفر‌های دور و نزدیک می‌روند که 89 درصد از این اشخاص (45.5 میلیون نفر)، با خودروهای شخصی خود سفر خواهند کرد.

این حجم بالای سفر‌ها و ترافیک سنگین ایجادشده دلیل می‌شود اجرایی‌شدن برنامه واپسین اوبر ضروری‌تر از در بیشتر مواقع باشد. اوبر اخیرا از برنامه‌ی تازه خود با اسم تاکسی پرنده پرده برداشت که با نیت کاهش ترافیک در لس آنجلس برنامه‌ریزی شده است.

امیدواریم این نوشته مورد استفاده خوانندگان محترم دیجیلند واقع شود. اگر دوست دارید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع