دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

عکس جدید گوشی نوکیا 9 منتشر شد؛ پرچمداری جدید با نمایشگر بدون حاشیه! - 0

تصویر تازه گوشی نوکیا 9 پخش شد؛ پرچمداری تازه با صفحه نمایش بدون حاشیه!

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

با تکیه بر تصویر تازه گوشی نوکیا 9 (Nokia 9) که چندی قبل در دست علاقه‌مندان قرار گرفته است، این گوشی با صفحهء نمایشی بدون حاشیه و بزرگتر از نوکیا 8 توزیع خواهد شد.

پیش‌تر، اسم ممکن نمونه برتر اندرویدی نوکیا دلیل سردرگمی بسیاری از مصرف کنندگان شده بود. با اینحال نتیجا فنلاندی‌ها با معرفی تلفن هوشمند نوکیا 8، به تمام این اخبار غیر موثق انتهای دادند. با اینحال لحظه معرفی موبایل تازه نوکیا، اشاره تولیدکنندگان به پیشرفت تلفن هوشمندی بزرگ‌تر به منظور برطرف کردن نیاز تمام مصرف کنندگان مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت.

در حقیقت این احتمال می باشد که خیلی زود پرچمداری تازه از جانب نوکیا با نمایشگری بزرگتر معرفی شود. در چنین موقعیتی، در قبلی گوشی نوکیا 6 با نمایشگر 5.5 اینچی به وسیله اچ ام دی گلوبال معرفی شده بود.

نوکیا 6

در عکس تازه گوشی نوکیا 9 که اخیرا به وسیله یکی از منابع روسی در محیط مجازی پخش شده است، موبایل تازه نوکیا با صفحهء نمایشی بدون حاشیه را می‌بینیم که بسیاری از معلومات قبلی را تایید می‌کند. وانگهی باید در اینجا یادآوری کنیم که چند روز قبل، نوکیا 8 با صفحهء نمایشی 5.3 اینچی و حاشیه‌های بیشتر درمقایسه با عده ای از مدلهای برتر مارکت معرفی شد. به ذهن خطور میکند سنسور اثر انگشت نیز به بخش پشتی منتقل می‌شود چرا که خبری از کلید فیزیکی هوم در قسمت جلویی ابزار نخواهد بود.

در کمال تاسف هنوز هیچ اطلاعاتی پیرامون لحظه معرفی یا معرفی گوشی موبایل نوکیا 9 در دست نیست. ولی باید گفت، گفته می‌شود موبایل پیش رو با هزینه 749 یورو (150 یورو بیشتر از نوکیا 8) با پردازشگر اسنپدراگون 835، شش یا هشت GB رم، 128 GB حافظه داخلی، دوربین دوتایی، سنسور اسکنر عنبیه چشم و گواهی IP68 به منظور مقاومت در مقابل آب و گرد و غبار روانه مارکت خواهد شد.

تصویر تازه گوشی نوکیا 9

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر