دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

تصویر تنظیمات شخصی شما چه اطلاعاتی به دیگران می‌دهد

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

تنظیمات شخصی‌های شبکه‌های اجتماعی و به‌خصوص شبکه‌های اجتماعی کاری مانند لینکدین، اطلاعاتی مفید و کاربردی در دست مخاطبان شما قرار می‌دهند.

ممکن است تا اینجای کار به این نکته توجه نکرده‌اید که تصویر تنظیمات شخصی شبکه‌ی اجتماعی شما، چه تأثیری بر انتخاب به وسیله کمپانی‌ها و فعالان صنعت کسب و کارتان خواهد گذاشت. شبکه‌های اجتماعی و خصوصا لینکدین، اولین جایی هستند که فعالان حال حاضر اشتغال در جستجوی معلومات شما می‌گردند. ممکن است دوست داشته باشید که بدانید ۱۹ درصد از وقتی که این مردم در تنظیمات شخصی شما سپری می‌کنند، به مشاهده کردن تصویرتان اختصاص دارد.

می‌توان نتیجه گرفت که تصویر تنظیمات شخصی به‌اندازه‌ی سابقه و مهارت در انتخاب شدن به وسیله دیگران ارزش یافته است. نکته‌ی اول این است که در شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای مانند لینکدین یا وب‌سایت‌هایی که در آن‌ها اکتیو هستید، حتما از تصویر خودتان استفاده کنید تا حاضرین قادر باشند در اولین برخورد شما را به‌خوبی بشناسند. یک تصویر تنظیمات شخصی خوب معلومات مناسبی در دست حاضرین، خریداران و استخدام‌کنندگان ممکن قرار می‌دهد:

۱- نشان می‌دهد که اکانت شما حقیقی است

یک تصویر حقیقی از شما، نشان می‌دهد که حساب کاربری‌تان حقیقی و اکتیو است. تصویر‌های هنری، ادیت شده یا قدیمی، فایده‌ای برای تنظیمات شخصی‌های حرفه‌ای مانند لینکدین ندارند. خوب است تصویری واضح، بدون ادیت و تازه از خودتان در تنظیمات شخصی قرار دهید تا در قرارهای حضوری، حاضرین را متعجب نکنید!

۲- به دیگران یاری مینماید شما را بشناسند

تصویر یک صورت حقیقی، به مردم یاری مینماید که شما را به‌خوبی بشناسند. اگر این مردم قبلا شما را ملاقات کرده باشند، با دیدن تصویر تنظیمات شخصی به‌سرعت شما را به خاطر می‌آورند. غیر از این، آن‌ها قبل از فرستادن پیغام یا درخواست دوستی مطمئن می‌شوند که با فرد صحیحی رابطه برقرار کرده‌اند.

۳- تصویر تنظیمات شخصی نوعی برند شخصی است

تصویر تنظیمات شخصی، شخصیت شما را نشان می‌دهد. به پیامی که دوست دارید در رابطه اول به مردم منتقل کنید، بیندیشید و سپس تصویر تنظیمات شخصی را انتخاب کنید. آیا دوست دارید شاد و دوست‌داشتنی و مهربان به نظر بیایید یا جدی و سخت‌گیر؟ تمام این موارد می‌تواند در عکس تنظیمات شخصی نمایش داده شود.

۴- اولین تأثیر را می‌گذارد

اگر کسی شما را از نزدیک نشناسد، تصویر تنظیمات شخصی اولین تأثیر را بر ایشان خواهد گذاشت. اگر آن‌ها تصویر شما را دوست داشته باشند و احساس خوبی درمقایسه با آن بیابند، شانس شما برای دریافت توصیه کار یا برنامه گسترش می یابد.

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر