دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

تغییر آیکون Follow در اینستاگرام ؛ قانون فالوبک دادن را بیاد داشته باشید!

در بیشتر مواقع اخبار نرم افزارها مورد استقابل قرار گرفته است:

آیکون Follow در اینستاگرام کمی تغییر کرده است. این آپدیت اینستاگرام بیش از قبل قانون نانوشته فالوبک دادن را به مصرف کنندگان متذکر می‌شود.

اینستاگرام حدودا هر هفته یک توانایی تازه به پلتفرم خود اضافه می‌کند که اغلب آن‌ها مرتبط به بخش استوری هستند. با اینحال به ذهن خطور میکند این شبکه اجتماعی تنها بر روی معرفی قابلیت ها تازه متمرکز نبوده و بنا دارد ظاهر رابط کاربری را نیز کمی تغییر دهد.

تغییر آیکون Follow در اینستاگرام به فالوبک

حین گشت و گذار در اینستاگرام متوجه یک تغییر کوچک با اینحال جالب در آن شدیم. تا قبل از این، در لحظه ورود به صفحه یک استفاده کننده تازه با آیکون “Follow” رو به رو می‌شدیم. اگر حساب کاربری عمومی بود، با لمس این دکمه به لیست فالوورهای استفاده کننده اضافه شده و اسم آیکون به “Following” تغییر می‌کرد. در صورت خصوصی بودن اکانت، درخواست ثبت می‌شد و باید منتظر تایید و یا عدم تایید آن می‌ماندید. با اینحال اکنون و به خاطر تغییر آیکون Follow در اینستاگرام ، اگر کاربری شما را دنبال کرده باشد، با ورود به صفحه آن به جای “Follow” عبارت “Follow Back” را مشاهده خواهید کرد.

در این شبکه اجتماعی قانونی برای دنبال کردن فردی که شما را فالو کرده نیست، با اینحال طبق یک قانون نانوشته، یک استفاده کننده بااخلاق باید در صورت دنبال شدن به وسیله کاربری دیگر، وی را فالو کند و یا اصلاحا فالوبک بدهد. با این وجود این مسئله برای مصرف کنندگان عادی صادق است. مردم مشهور که تعداد دنبال‌کنندگان آن‌ها بسیار زیاد است نمی‌توانند تک تک علاقه مندان خود را دنبال کنند. از جهت دیگر دیگر، با اینکه یک استفاده کننده می‌تواند صدها میلیون دنبال‌کننده داشته باشد، با اینحال قادر نیست بیشتر از 7 هزار صفحه را فالوو کند.

اگر به قانون فالوبک پایبند بوده و از کاربرانی که آن را رعایت نمی‌کنند بیزارید، چندین راه حل برای اطلاع از دنبال نشدن و یا حتی آنفالو شدن به وسیله دیگر مصرف کنندگان می باشد.

این خبر پیرامون اپ ها و نرم افزارها مورد بهره برداری قرار گرفته است. در صورت علاقه آن را با دوستان خود از روش ابزارهایی که در پایین میبینید به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر