دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

تلفن هوشمند تازه نوکیا 8 ؛ آغازی برای بازگشت به روزهای طلایی (نتایج تحقیقات دیجی لند)

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

نتایج تحقیقات هفته پیش دیجی لند نشان می‌دهد بیش از نیمی از مصرف کنندگان، تلفن هوشمند تازه نوکیا 8 (Nokia 8) را عامل موفقیت نوکیا و بازگشت آن به قله افتخار می‌دانند.

با اینکه تلفن هوشمند تازه نوکیا 8 نتوانست با قاطعیت نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کند، با اینحال باز هم نسبت 57 به 43 درصد آرا برای کمپانی تولید کننده‌ای که کمتر از یک سال است وارد میدان رقابت شده، خوب به ذهن خطور میکند. ولی باید گفت، به ذهن خطور میکند درج اسم NOKIA در پشت موبایل های تولیدی کمپانی HMD، در این موفقیت بی‌تاثیر نبوده است.

ممکن است یکی از ایرادهایی که می‌توان از گوشی نوکیا 8 گرفت، حاشیه‌های زیاد اطراف نمایشگر آن است؛ معضلی که به ذهن خطور میکند گریبان‌گیر پرچمدارانی از قبیل اکسپریا ایکس زد پریمیوم و اچ تی سی یو 11 نیز شده است. کالا میان‌رده نوکیا، یعنی نوکیا 6 (Nokia 6) نیز اشکالاتی دارد که مهمترین آنها، بهره برداری از پردازشگر سری 400 اسنپدراگون به جای سری 600 است.

به نظر بنده هم آره هم نه؛ نه از این جهت که خیلی دیر به فکر تولید موبایل هوشمند با سیستم عامل اندروید افتاد، اگه به جای وقتی که رو سیستم عامل سیمبیان و ویندوزفون گذاشت، رو سیستم عامل اندروید کار می‌کرد، مطمئنا الان به یکی از بهترین برندهای اندرویدی مبدل می‌شد. آره از این جهت که سعی کنه کم کاری هاشو جبران کنه و به مارکت میان رده ها هم توجه فراوانی داشته باشه.

behdad_1378، استفاده کننده دیجی لند

با اینکه اکثر مصرف کنندگان، نمونه برتر تازه نوکیا را عاملی برای موفقیت این برند و کمپانی صاحب آن می‌دانند، با اینحال بسیاری از علاقه مندان، منتظر معرفی کالایی حرفه‌ای‌تر هستند؛ تلفن هوشمندی بدون حاشیه فراوانی که تجهیز به صفحه نمایش OLED باشد. به علاوه از طرف دیگر، بهره برداری از سنسورهای باکیفیت در دوربین -مثل آنچه در سال‌های طلایی نوکیا بیننده بودیم- دلیل خواهد شد تا مصرف کنندگان علاقه بیشتری به بهره برداری از تلفن هوشمند تازه نوکیا 8 و دیگر تولیدات این برند داشته باشند.

پیشتر، نتایج تحقیقات هفته قبلی را می بینید:

تلفن هوشمند تازه نوکیا 8 ؛ آغازی برای بازگشت به روزهای طلایی (نتایج تحقیقات)

امیدواریم این نوشته پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر