دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

توانایی پیش نمایش ۶ ثانیه ای ویدیو به جستجوی گوگل اضافه شد – کلیک

اگر علاقه مند به جهان نرم افزارها هستید ممکن است جالب باشد بدانید که :

رسانه کلیک – آیا تا این لحظه پیش آمده فیلمی را در گوگل جست و جو کنید و به دلیل اطلاع نداشتن از محتوای نتایج، وارد صفحه ای اشتباه شوید؟ گوگل برای این سخت شما چاره ای اندیشیده است.

بگذارید کمی واضح تر پیرامون این سخت سخن بگوییم؛ در جستجوی فیلمی واضح هستید و تصمیم می گیرید آن را در گوگل جستجو کنید؛ اکنون این شما هستید و انبوهی از فیلمها با اسم نتیجه این جستجو که یقیناً شما را به سوی سایت ها و لینک های اشتباه سوق می دهند.

در این لحظه است که گوگل با فرضیه ای بسیار ساده با اینحال کاربردی با نیت افزایش این تجربه کاربری ناقص وارد میدان می‌شود.

این راه حل ساده گوگل چیزی نیست جز گنجاندن یک نمایش اولیه ۶ ثانیه ای از فیلمهایی که با اسم نتیجه جست و جوی شما ظاهر شده اند در صفحه نتایج. تحت این شرایط، دیگر ضروری نیست برای تحقیق و مطالعه محتوای فیلم الزاماً وارد آن شوید، حتی در همان صفحه جست و جو قطعاتی ۶ ثانیه ای از آنها را خواهید دید تا به سرعت به فیلم مطلوب خود دسترسی پیدا کنید.

این توانایی به طرز پیش‌فرض تنها در حالت وای فای اکتیو است تا هزینه کمتری متحمل شوید، در چنین موقعیتی به درخواست خودتان میتوانید از روش شبکه جهانی وب دیتا نیز از آن برخوردار باشید.

پیش نمایش های ۶ ثانیه ای از روش اپ اندرویدی جست و جوی گوگل و مرورگر کروم در سیستم عامل اندروید در معرض هستند و با شرایطی که از این جمله برمی‌آید، در کمال تاسف هم اینک امکان بهره برداری از این توانایی برای مصرف کنندگان ابزار های دسکتاپ و یا تجهیز به iOS ممکن نیست.

اگر این خبردرباره نرم افزارها جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک