دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

تولیدکنندگان Clash of Clans بازی تازه ای را پخش کردند

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

کمپانی فنلاندی Supercell اخیرا بازی تازه ای را با عنوان Brawl Stars دیزاین،پیشرفت و معرفی کرده است. 

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است، کمپانی فنلاندی Supercell چندین سال است که به روش مداوم با دیزاین و پیشرفت بازی های استراتژی ویژه پلتفرم موبایل و سیستم عامل های iOS و Android در صدر تولیدکنندگان برتر بازی های تلفن هوشمندی قرار گرفته است. این تولیدکننده چندی قبل بازی از بازی تازه خود به اسم Brawl Stars پرده گشود.

همان شکلی که که مستحضرید دو بازی کمپانی Supercell به اسم های Clash of Clans و Clash Royale جزو بازی هایی هستند که در سیستم عامل iOS و از شبکه AppStore بیشترین میزان دفعات دانلود را از جانب مصرف کنندگان داشته اند. به علاوه از طرف دیگر این دو بازی طی سال قبلی و امسال آپدیت های وسیعی دریافت کرده اند که بوسیله این آپدیت ها تفاوت شگرفی در بازی ایجاد می شود.

بازی تازه کمپانی سوپرسل به نحوی با یک گیم پلی بطور کلی منحصربفرد و بی مشابهت به دیگر بازی های این تولیدکننده فنلاندی روانه جهان بازی ها موبایل خواهد شد.در این بازی به نبردهای سه نفره رایگان با دو نفر از دوستان خود می پردازید و از کارت های شخصیت های گوناگون برای کمپانی در مبارزات استفاده خواهید کرد. Brawl Stars مانند کارت های کلش رویال حاوی شخصیت های کامن (سبز)، ریر (آبی)، اپیک (بنفش) و لجندری (نارنجی) می‌باشد.وجود ۴ مود مختلف برای نبرد که در هر یک هدف مخصوصی را دنبال می کنید بر جذابیت این بازی آنلاین خواهد اضافه کرد. براى تیم خود با شکست حریفانتان ستاره تجمیع کنید، با اینحال مراقب باشید اجازه ندهید که آنها شما را شکست دهند. تیم با بیشترین ستاره برنده بازی است. شما می بایست از مرکز نقشه کریستال تجمیع کنید و در حال مبارزه با تیم مقابل باشید، اولین تیم که به ۱۰ کریستال برسد و آنها را نگهداری کند برنده بازى است. ۱۰ بازیکن به داخل زمین خواهند آمد. آیا میتوانید تازه ترین فرد ایستاده باشید؟ بازى مبارزه حقیقی ۳ به ۳ در میدان جنگ در مقابل بازیکنان از تمامی جهان است. شما به سکه، اکسیر و چیپس براى ارتقاء و باز کردن بازی خود نیاز دارید.

کمپانی سوپرسل علاقه فراوانی به دیزاین و پیشرفت بازی هایی را دارد که در حقیقت ورزش ذهن هستند. شما برای موفق شدن در بازی می بایست از فکر خود استفاده کنید و با بهره برداری از خلاقیت های خود در عرصه استراتژی پیروز میدان شوید. از اینرو در این بازی نیز به کار گرفتن یک استراتژی کارساز شما را در میدان نبرد بازی موفق خواهد نمود.

در کمال تاسف هنوز ورژن ی آزمایشی بازی Brawl Stars تنها برای سیستم عامل iOS و منطقه کانادا پخش شده است. اگر یک Apple ID منطقه کانادا را داشته باشید قادر اید بازی Brawl Stars را به روش رایگان از AppStore کانادا دانلود کنید.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک