دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ساخت قاب های محافظ آیفون 8 به مرحله تولید انبوه رسیده است - 0

تولید قاب های محافظ آیفون 8 به مرحله تولید انبوه رسیده است

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

شروع تولید قاب های محافظ آیفون 8 در حجمی گسترده نشان می‌دهد معلومات فاش شده تا اینجای کار پیرامون ابعاد و اندازه iPhone 8 بطور کلی صحیح بوده‌اند.

اخبار غیر موثق پخش شده در باب آیفون 8 بیش از آن چیزی است که تصور می‌کنید. غیر از با کسب معلومات بسیار زیاد پیرامون ویژگیهای تکنیکی این گوشی موبایل، تا اینجای کار دیاگرام و رندرهای متفاوتی را از آن دیده‌ایم. با اینکه آیفون 8 در کانون توجه نشریات خبری و مصرف کنندگان است، با اینحال اپل به احتمال قوی سه گوشی موبایل در سال 2017 معرفی خواهد نمود. دو نمونه دیگر آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس اسم دارند.

مدتی قبل عکس هایی از فریم فلزی آیفون 8 را مشاهده کردیم که پیرامون ابعاد کلی این ابزار معلومات خوبی به مصرف کنندگان می‌داد. اکنون فرصت به آن رسیده تا بیش از قبل در جریان اندازه بدنه و نحوه دیزاین این کالا قرار بگیریم، چرا که بروزترین عکس ها فاش شده از شروع تولید قاب های محافظ آیفون 8 آن هم به روش انبوه خبر می‌دهند.

بنجامین گسکین با اسم یکی از فاش‌کنندگان معلومات مرتبط به تلفن های قابل حمل، چندی قبل عکس هایی را پخش کرده که نشان می‌دهند تولید‌کنندگان ابزارهای جانبی با اطمینان کافی از معلومات انتشار یافته، به روش جدی در حال تولید قاب محافظ آیفون 8 هستند. اولین چیزی که در این قاب ها جلب توجه می‌کند، محیط مقرر کرده شده برای یک دوربین دوتایی عمودی در پشت ابزار است.

شروع تولید قاب های محافظ آیفون 8 و کسب معلومات تکمیلی

با اسم دیگر معلومات انتشار یافته از این تصویر‌ها که اخبار غیر موثق پیشین را تایید می‌کنند، باید بوجود یک دکمه پاور بزرگتر از کلیدهای کاهش / گسترش صدا و اندازه بزرگتر ابزار در مقایسه با آیفون 7 اشاره نمود. با شرایطی که در عکس مقایسه ابعاد آیفون 8 با آیفون‌های سال قبلی می بینید، نمونه تازه نسبتا از آیفون 7 پلاس کوچکتر است، با وجود این گفته می‌شود به خاطر دیزاین حاوی حاشیه کم آن، اندازه نمایشگرش بزرگتر از نمایشگر این نمونه خواهد بود.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. درصورت تمایل این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر