دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

توییتری کامل تر برای اپلی ها: آپدیت Tweetbot برای iOS - 0

توییتری کامل تر برای اپلی ها: آپدیت Tweetbot برای iOS

اگر علاقه مند به جهان نرم افزارها هستید ممکن است جالب باشد بدانید که :

اگر از مصرف کنندگان توییتر باشید و یکی از ابزار های کمپانی اپل را نیز در دست داشته باشید، یقینا Tweetbot نرم افزار اسم آشنایی برای شماست. نرم افزاری واسط، که عملا نقش یک توییتر پیشرفته تر را برای شما ایفا می کند.

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است، سری Tapbots اخیرا ورژن ۴٫۶ از Tweetbot یعنی بروزترین ورژن آن را معرفی کرده است. آپدیت ای که دو تا از مهمترین قابلیتهایی که چندی قبل به توییتر اضافه شده اند را برای شما به ارمغان می آورد. از این جهت قبل از اینکه حرفی از این خصوصیت ها به میان آوریم، مطمئن شوید که Tweetbot خود را به بروزترین ورژن آپدیت کرده اید.

اولین خصوصیت مهمی که ضروری است پیرامون آن بدانید این است که از این پس قادر اید در Tweetbot، عکس ها را نیز به روش پیغام خصوصی به دیگر مصرف کنندگان ارسال کنید. این خصوصیت اخیرا به اپ اصلی توییتر اضافه شده و طبیعی است که Tweetbot با اسم یکی از محبوبترین نرم افزار های بهره برداری از توییتر، به سرعت این خصوصیت را به خود بیفزاید.

و با اینحال خصوصیت بعدی، محاسبه نشدن کاراکتر های اسم کاربری شما در محدودیت ۱۴۰ کاراکتری جواب به توییت ها است. این هم قابلیتی است که ما اخیرا در توییتر بیننده آن هستیم و اکنون در Tweetbot نیز محیط بیشتری برای جواب به توییت های دیگر مصرف کنندگان و انتشار نظرها تان در دست دارید.

چه چیز در ورژن ۴٫۶ تازه است:

-افزودن خصوصیت تازه توییتر برای ارسال تصویر در پیغام های دایرکت.

-وقتی که به یک توییت جواب می دهید، اسم کاربری شما در محدودیت ۱۴۰ کاراکتری پاسختان لحاظ نمی گردد.

با این وجود Tweetbot خصوصیت های سودمند دیگری را نیز برای شما ممکن می کند. از نمونه این خصوصیت ها، توانایی همراه سازی تایم لاین شما بین تمام ابزار های iOS یا مک شماست. قادر اید توییت های یک استفاده کننده مخصوصا را بی صدا کنید یا بعدا آنها را مطالعه کنید. به علاوه از طرف دیگر Tweetbot برای افرادی که علاقه به بررسی عملکردشان در توییتر را دارند، یک بخش آماری نیز معرفی میکند. حالت night mode نیز مطمئنا برای افرادی که گاهی در محیط تاریک قصد بهره برداری از توییتر را دارند سودمند است.

با اسم کلام آخر باید گفت اگر تا این لحظه Tweetbot خود را آپدیت نکرده اید، مطمئنا از انجام این به رو رسانی ناراضی نخواهید بود، و اگر تا به این لحظه سر وقت آن نرفته اید، توصیه ما تهیه هرچه زود تر این نرم افزار برای ابزار iOS تان است.

نظرتان پیرامون توییتر و این نرم افزار کاربردی را با ما و دیگر مصرف کنندگان کلیک به اشتراک بگذارید.

اگر این خبردرباره نرم افزارها جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک