دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

تکنولوژی ویژه UHQ سامسونگ؛ تحولی در سیستم‌های صوتی

در خبرها آمده است که

کمپانی سامسونگ پیوسته تکنولوژی‌های تازه ای را در سیستم‌های صوتی خود معرفی می‌دهد، یکی از این تکنولوژی‌های تازه UHQ است.

به نوشته کلیک، اخیرا سامسونگ الکترونیکس نسل تازه ای از تولیدات صوتی و تصویری خانگی را توصیه کرده است که شامل بلندگوی بی‌سیم H7، یک ساندبار تازه و یک پخش‌کننده بلو-ری UHD می باشد.صدای UHQ توانایی‌ بارز تولیدات تازه صوتی و تصویری خانگی سامسونگ می‌باشد. این تکنولوژی ویژه سامسونگ توانایی دارد تا صدای غنی ۳۲ بیتی با جزئیات دقیق را از هر منبع ۸ تا ۲۴ بیت ممکن ‌آورد.

تکنولوژی UHQ می‌تواند منابع صوتی را تقویت کرده و خروجی ۳۲ بیت از آن‌ها تولید کند که با هر دو حالت اتصال با کابل و بی‌سیم امکان دارد. خروجی ۳۲ بیت، می‌تواند صدایی تولید ‌کند که تا حد بالایی به اصل صدای ضبط شده نزدیک باشد، به علاوه از طرف دیگر کیفیت صدای خروجی بسیار بهتر از کیفیت صدای HD موجود در مارکت خواهد بود. این تکنولوژی ویژه کیفیت صدای بالایی دارد، تا جایی که هر یک از نت‌های موسیقی در حال پخش بطور شفاف و واضح قابل شنیدن است.

سامسونگ الگوریتم صوتی خود را به نحوی گسترش داده است‌ تا از روش تلفیق هوشمند تکنولوژی‌های ویژه خود با مهارت‌های آزمایشگاه صوتی بسیار پیشرفته‌ سامسونگ در آمریکا، موفق شود بهترین کیفیت صدای ممکن را ایجاد کرد.

تمام خانواده صوتی سامسونگ به تکنولوژی حذف اختلال (Distortion Cancelling) تجهیز هستند که توانایی دارد میزان تفاوت صدا را با پیش‌بینی کردن حرکت بلندگوهای داخلی به حداقل برساند. تکنولوژی حذف اختلال توانایی دارد تا به روش هوشمند حرکات ووفر را پیش‌بینی و کنترل کند تا بالاخره صدای بم با کیفیت‌ بالاتر و پایدارتری تولید و پخش شود.

به علاوه از طرف دیگر نسل تازه تولیدات صوتی سامسونگ شامل یک توییتر پهن ‌باند (Wide-band Tweeter) نیز می‌شود که توانایی دارد بهترین کیفیت صدا را به تمام بخش‌های ساختمان برساند و بدین ترتیب مصرف کنندگان در همه‌ی محیط یک ساختمان از شنیدن موسیقی لذت خواهند برد. این تنظیمات شخصی یک آمپلی‌فایر کریستال (Crystal Amplifier) نیز دارد که نویزها را حذف خواهد نمود و از این حیث کامل ترین صدا را تولید می‌کند.

اگر این خبردرباره اخبار صوت و تصویری ها جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک