دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

جان گروبر: اپل واچ 3 از لحاظ شکل ظاهری دارای اختلاف خواهد بود

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

جان گروبر، وبلاگ‌نویس مشهور مدعی شده است اپل واچ 3 (Apple Watch 3) برخلاف اخبار غیر موثق شنیده شده از شکل ظاهری متفاوتی دارا است. غیر از این ساعت تازه اپل از LTE‌ خدمات رسانی می‌کند و از صفحه نمایش میکرو ال ای دی برخوردار خواهد بود.

دیزاین اپل واچ به هیچ عنوان زشت و بد نیست،‌ با اینحال از آنجایی که چند سال از لحظه معرفی آن می‌گذرد،‌ حدسیات می شود اپل برای حفظ شهرت خود هم که شده دست به تغییر ترکیب کلی این ساعت هوشمند بزند. به ذهن خطور میکند که خیلی زود شکل ظاهری ساعت اپل تغییر خواهد نمود؛ با استناد به گفته یک گزارش تازه کوپرتینو تصمیم گرفته است اپل واچ 3 را با دیزاین بطور کلی دارای اختلاف روانه مارکت کند.

جان گروبر (John Gruber)‌ وبلاگ‌نویس مشهور عرصه تکنولوژی در گفتگو‌ای با بلومبرگ ادعا کرده است که اپل واچ آتی می‌تواند تجهیز به اتصال LTE باشد. وی به علاوه از طرف دیگر مطرح نموده است:

ساده نیست بخواهیم در باب اینکه اپل واچ 3 به چه نحو است سخن بگوییم. در گزارش Bussinesweek هیچ اشاره‌ای به فرم تازه که من شنیده‌ام امسال در ساعت‌های تازه آن‌ها قابل دیده است،‌ نشده است.

مینگ چی کو نیز خبر از دیزاین دارای اختلاف اپل واچ 3 داده بود

گروبر به این خبر تایید نشده که به طرز اتفاقی از آن آگاهی یافته باور دارد و بیان می کند آن را از یک منبع تایید نشده به دست آورده است. همانگونه که از مشاهدات و قرائن پیداست،‌ باید گروبر را بعد از مینگ چی کو دومین فردی بدانیم که معتقد به شکل ظاهری دارای اختلاف اپل واچ 3 درمقایسه با نسل‌های پیشین این ساعت هوشمند است. مدتی قبل کو نیز مدعی شده بود که اپل واچ 3 از دیزاین تازه ای برخوردار خواهد بود.

این خبر دقیقا نقطه‌ی در مقابل اخبار غیر موثق پیشین است که ادعا می‌کردند اپل واچ 3 فاقد هرگونه تغییر در شکل ظاهری خود خواهد بود و یا اینکه با تغییراتی جزئی همراه می‌شود. با این وجود تا لحظه معرفی کامل در پاییز امسال ما باید صبوری کنیم تا از نزدیک با آن ملاقات کنیم. از دیگر امکاناتی این ساعت هوشمند می‌تواند به خدمات رسانی از اتصال به شبکه جهانی وب همراه LTE و به علاوه از طرف دیگر یک حضور صفحه نمایش میکرو ال ای دی بر روی آن اشاره نمود.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر