دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

جواب کمپانی تولید کننده به سخت کندی وان پلاس 5

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

کندی وان پلاس 5 (OnePlus 5) حین مرور وب مشکلی است که طی مدت لحظه واپسین به وسیله چندین استفاده کننده اخباری به انتشار در آمده است. اکنون وان پلاس جواب خود را پخش کرده است.

روز قبلی به این مسئله اشاره کردیم که با استناد به گزارش عده ای مصرف کنندگان، حین مرور وب با وان پلاس 5 محتوا به موقع نمایش داده نشده و یک افکت خسته کننده بر روی صفحه نمایش به تصویر کشیده می‌شود. ممکن است اسم نهادن این سخت کمی سخت باشد، با اینحال باید بدانید طبق ادعاهای مطرح شده، بعد از اسکرول کردن حین مشاهده یک صفحه وب و یا حین مرور فید توییتر، ادامه محتوا با تاخیر نمایش داده می‌شوند، گویی ابزار کمی در پردازش محتوا با تاخیر مواجه شده است. با این وجود، کندی وان پلاس 5 در این بخش کمتر از حدی است که بدون توجه کافی احساس شود.

عده ای از پیشرفت‌دهندگان انجمن تارنما تخصصی XDA این سخت وان پلاس 5 را به کمپانی تولید کننده گزارش دادند. با اینکه جواب سریع این تولیدکننده قابل ستایش است، با اینحال نحوه جواب‌گویی به آن پرسش‌های فراوانی را برای مصرف کنندگان بوجود آورده است.

شرح تولید کننده پیرامون‌ی کندی وان پلاس 5

به نظر این تولیدکننده، در نمونه برتر تازه از قبیل تولیدات پیشین از بهترین قطعات روز استفاده شده است که شامل بهترین نوع پنل صفحه نمایش AMOLED نیز می‌شود. وان پلاس با قبول این مسئله که عده ای از مصرف کنندگان از وجود یک مقدار کندی حین اسکرول محتوا گله‌مند هستند، آن را طبیعی دانست، چرا که هیچ تفاوتی میان پنل این گوشی موبایل با دیگر تولیدات همین کمپانی نیست.

از چنین پاسخی می‌توان برداشت کرد پیش نهاد کمپانی تولید کننده به مصرف کنندگان، سر کردن با سخت است، بدین جهت خبری از انتشار آپدیت نرم افزاری برای رفع آن نخواهد بود. باید منتظر ماند تا دید گستردگی این سخت چقدر است. مطمئنا در صورت گسترش تعداد مصرف کنندگان ناراضی، وان پلاس مجبور به اتخاذ یک تصمیم بنیادی خواهد بود.

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر