دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

حاشیه باریک نمایشگر با تصاویر بیشتر از گلکسی اس 8 تأیید شد - 0

حاشیه باریک نمایشگر با تصاویر بیشتر از گلکسی اس 8 تأیید شد

خبری درباره موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

تصاویر تازه ای از قاب‌های گلکسی اس 8 سامسونگ منتشر شده است که حاشیه‌ی باریک صفحه‌نمایش این تولید را بار دیگر تأیید می‌کند.

اولین بار نیست که جزئیاتی در خصوص طراحی Galaxy S8 پرچم‌دار تازه سامسونگ منتشر می‌شود، اما تصاویر تازه، شواهد تازه‌ای در خصوص ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر حذف کلید فیزیکی هوم در اختیار میگذارند. کلید فیزیکی هوم که تا اینجای کار به‌طور سنتی در قسمت جلوی گوشی‌های سری گلکسی قرار می‌گرفت، نقش سنسور تشخیص اثرانگشت را هم ایفا می‌کند. این در حالی است که در تصاویر تازه، هیچ خبری از کلید یادشده نیست. آنچه در نمای جلویی پرچم‌دار تازه سامسونگ به چشم می‌خورد، صفحه‌نمایش بزرگ در کنار دوربین جلویی است که در قسمت بالا و در کنار اسپیکر و سنسور مجاورت قرار گرفته است.

هما‌ن‌طور که در تصاویر غیررسمی پیش از این دیده بودیم، سنسور تشخیص اثر انگشت در قسمت پشتی گلکسی اس 8 و در سمت راست دوربین پشتی قرار خواهد گرفت. در این ترکیب، فلش LED و سنسور شمارش ضربان قلب هم در سمت چپ سنسور دوربین جای خواهند گرفت. اگرچه در قالب تصاویر تازه نمی‌توان به‌طور کامل به طراحی تازه گلکسی اس 8 پی برد؛ اما حداقل این امکان وجود دارد تا تغییرات اصلی را پیش از رونمایی از این پرچم‌دار، متوجه شویم. پیش از این هم تصاویر محافظ صفحه‌نمایش گلکسی اس 8، محل تعبیه دوربین جلو، اسپیکر و سنسورهای جلویی را به‌خوبی نمایش داده بود.

خبرهای غیر رسمی دیگری هم در خصوص انتخاب برند Galaxy S8+ برای نسخه بزرگ‌تر پرچم‌دار تازه سامسونگ منتشر شده است. این تولید در واقع نقشی مشابه با گلکسی اس 7 اج را در بازار ایفا خواهد کرد. هر دو پرچم‌دار تازه سامسونگ این بار از صفحه‌نمایش خمیده بهره‌مند خواهند شد. پیش از این انتظار می‌رفت گلکسی اس 8 در کنگره جهانی موبایل 2017 (MWC 2017) رونمایی شود اما مسئولان این شرکت کره‌ای اعلام کردند در این نمایشگاه تنها پیش‌نمایشی از پرچم‌دار تازه خود را ارائه خواهند کرد و رونمایی رسمی به زمان دیگری موکول خواهد شد. انتظار می‌رود مراسم رونمایی از پرچم‌دارهای تازه سامسونگ انتهای ماه مارس برگزار شود.

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

امیدواریم این مقاله درباره موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر