دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

حالت تک نفره در گرن توریسمو اسپورت تایید شد

حالت تک نفره در گرن توریسمو اسپورت تایید شد

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

به نوشته خبرگزاری ها – حالت تک نفره در گرن توریسمو اسپورت تا یک ماه آتی پخش می‌شود و سونی امکان بازی به روش آفلاین را برای گیمرها موجود خواهد نمود.

حالت تک نفره در گرن توریسمو اسپورت که برنامه ریزی شده است با اسم GT League در دست مصرف کنندگان قرار بگیرد، در حقیقت بخشی از سری آپدیت های ماه دسامبر محسوب میشود که با استناد به GT Mode پخش شده در ورژن های قبلی گرن توریسمو دیزاین شده است.

در این آپدیت گیمرها و علاقه مندان به این بازی قادر اند در مسابقات گوناگون با سطح سختی مختلف از ابتدایی تا حرفه کمپانی کنند. ولی باید گفت خبر نه چندان خوشایند این است که بازهم برای اجرای حالت تک نفره در گرن توریسمو اسپورت اتصال به شبکه جهانی وب الزامی است که با این وجود آن، تنها گیمرهایی که ورژن قانونی گرن توریسمو اسپورت را برای کنسول پلی استیشن 4  تهیه کرده اند، قادر به اجرای حالت تک نفره خواهند بود.

گرن توریسمو اسپورت از همین اکنون و در حالت بازی چند نفره بیش از 26 میلیون ساعت گیم پلی به روش جهانی دارد. ولی باید گفت پولی فونی دیجیتال با اسم پیشرفت دهنده این بازی ویژه، به دلیل درخواست های مکرر گیمرها این حالت را در آپدیت بعدی موجود کرده است.

در آپدیت رایگان گرن توریسمو اسپورت که تا ماه آتی پخش می‌شود، برنامه ریزی شده است 12 ماشین تازه شامل فراری اف 40، فراری انزو، نیسان اسکای لاین GT-R V و لامبورگینی LP400 به بازی اضافه شود.

غیر از این پیشرفت دهنده این بازی بنا دارد تا ماه مارس 2018 نزدیک به 50 اتومبیل تازه را به گرن توریسمو اسپورت اضافه نماید. این تولیدکننده به علاوه از طرف دیگر تایید کرده است که مسیرهایی تازه را نیز در آپدیت های آتی به بازی اضافه می‌کند. اخبار پخش شده از طرف سونی حاکی از آن است که قبل از آپدیت ماه دسامبر، برنامه ریزی شده است سه اتومبیل تازه در تاریخ بیست و هفتم نوامبر (6 آذر) به این بازی اضافه شود.

منبع: ubergizmo

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک