دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

حساب و کتاب مالی به روش استارتاپی - 0

حساب و کتاب مالی به شیوه استارتاپی

پیرامون اخبار وب و شبکه جهانی وب در خبرها آمده است :

مراجعه به شبکه های اجتماعی تا اینجای کار با اسم بخشی از فعالیت روزمره ما شمرده شده است.این نکته را بایستی درنظر گرفت که با حجم عظیمی از شبکه های اجتماعی روبرو هستیم با اینحال سطح شبکه های اجتماعی و کارآیی آن در همین سطح می ماند؟

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است،مراجعه به شبکه های اجتماعی تا اینجای کار با اسم بخشی از فعالیت روزمره ما شمرده شده است.این نکته را بایستی درنظر گرفت که با حجم عظیمی از شبکه های اجتماعی روبرو هستیم با اینحال سطح شبکه های اجتماعی و کارآیی آن در همین سطح می ماند؟

عده ای از استارتاپ های عرصه فینتک دست به کار شدن و با بهره برداری از پتانسیل شبکه های اجتماعی خدمتی جالب را وارد این عرصه نمودند.

استارتاپ مانیار با اجرا یک شبکه اجتماعی بنا شده بر پیغام،بستری را ممکن ساخته که امکان انتقال وجه سریع، راحت و امن را به سادگی ارسال پیغام و در شکل رفتارهای اجتماعی ممکن می کند.

مانیار دو خدمات دنگ و سرمایه گذاری جمعی را معرفی میکند. با بهره برداری از گروه های مختلف از روش شبکه اجتماعی مانیار قادر اید دنگ های خود را پرداخت نمایید.به طرز مثال آخر هفته با چندین عدد از دوستان عازم سفر هستید مطمئنا یکی از مشکلات در این سفرها بحث خرج و مخارج می باشد که مسئول مخارج یا به اصطلاح مادرخرج چه کسی شود؟با بهره برداری از مانیار و ایجاد یک گروه برای سفر خود براحتی قادر اید دنگ های هر بخش از سفر را به یکدیگر پرداخت نمایید.

ورژن قابل بهره برداری از مانیار درحال حاضر برای سیستم عامل اندروید می باشد و ورژن ios در دست تولید می باشد.

مطابق با بیان مانیار تمام عملیات بانکی در مانیار از روش درگاه مشهور بانکی انجام می‌شود، به عبارتی برای پرداخت نهایی کلیه درخواست ها به صفحه مشهور بانک هدایت شده و در این خصوص جای هیچگونه نگرانی نیست.

چهار بخشی که مستر والکو آن ها را در استارتاپ مانیار مورد بررسی قرار داد:

۱- نمونه درآمدزایی:

معمولا نمونه درآمدزایی این کسب و کارها بدین صورت می باشد که از هر تراکنش مبلغی را با اسم کارمزد (ثابت یا درصدی) دریافت می کنند.

۲- خدمات رسانی:

باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که بستر رابطه خریدار با مانیار از روش شماره رابطه،شناسه تلگرام،ایمیل و خدمات رسانی از روش اپ می باشد با اینحال بنده جهت تست از سه طریق گفته شده که شامل رابطه تلفنی،شناسه تلگرام و خدمات رسانی از روش اپ می باشند رابطه حاصل نمودم با این وجود در کمال تاسف جوابی دریافت نکردم!

۳- بخش فنی:

تارنما مانیار بیشتر جنبه معرفی دارد و عملیات پردازش داده تنها از روش اپ می باشد که درحال حاضر تنها ورژن اندروید آن موجود می باشد. تولید محتوا بخش های مختلف سایت مطابق یکدیگر نیستند و نوع بیان در قسمت های مختلف فرق می کند که این امر باعث می شود برقراری رابطه با استفاده کننده به سخت مواجه شود ،محتوا ویدیو ساخته شده نیز از لحاظ بیان و گفتار استفاده کننده را خسته می کند و میلی به تماشا آن نیست.بخش اپ به سادگی پیاده سازی شده است که کار برای استفاده کننده به سادگی صورت گیرد و این نکته مثبتی در خصوص استفاده استفاده کننده از اپ مانیار می باشد.

۴- خریداران:

قشر وسیعی از جامعه جهت انجام عده ای از امور مالی می توانند جزو خریداران مانیار به حساب آیند با اینحال بایستی بررسی نمود که مانیار چه برنامه ای برای جذب و به علاوه از طرف دیگر حفظ مشتریانش دارد.

در این نوع کسب و کارها بدلیل انجام امورمالی مصرف کنندگان و ارزش فعالیتشان بایستی بحث خدمات رسانی را قوی تر پیش گرفت چرا که استفاده کننده زمانی خدمات رسانی خوبی از این نوع کسب و کارها دریافت نکند اطمینان خاطر جهت کار کردن با آن اشتغال را از دست خواهد داد.

عکس ها پایین مرتبط به تیم مانیار در اتفاق فین استارز ۲۰۱۷ می باشد که جزو استارتاپ های راه یافته به این موضوع بودند،استارتاپ مانیار در این موضوع موفق شد جزو برترین استارتاپ اتفاق فین استارز۲۰۱۷ معرفی شود که موفق به دریافت جایزه سیصد میلیون ریالی شد.

 تیم مانیار

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک